Spojte se s námi


Fotbal

Barcelona blízko zisku slovenské hvězdy? Podmínky dohodnuty, situace přesto nejasná. O jeho kvalitách ale vědí i v Madridu, říká agent

Už to prý vypadalo, že je vše hotovo. Barcelona mohla mít ve svém kádru slovenského reprezentanta. Jenomže aktuálně je situace nejistá. Alespoň to tak vypadá podle vyjádření agenta. Nic ale není rozhodnuto definitivně.

Publikováno

dne

Už to prý vypadalo, že je vše hotovo. Barcelona mohla mít ve svém kádru slovenského reprezentanta. Jenomže aktuálně je situace nejistá. Alespoň to tak vypadá podle vyjádření agenta. Nic ale není rozhodnuto definitivně.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V lednu 2020 se slovenská fotbalová veřejnost zaradovala ze zajímavého přestupu. Záložník Stanislav Lobotka se vydal po stopách Marka Hamšíka a zamířil do Neapole, kde se jeho krajan stal nesmazatelnou legendou.

Celek z Kampánie za něj tehdy vyplatil přes 20 milionů eur. Nějakou dobu ale trvalo, než se slovenský reprezentant dokázal uchytit. Psalo se o jeho nadváze, jeho výkony byly kritizovány. Postupně se ale vypracoval mezi klíčové hráče a nejlepší záložníky Serie A, nejvyšší italské ligy.

Lobotka patřil mezi hlavní strůjce veleúspěšné sezony 2022/23, kdy si došla Neapol pro titul. Právě tehdy se začalo spekulovat, že o hráče má zájem Barcelona. Partenopei však nechtěli jako tradičně o prodeji svého klíčového hráče slyšet.

Barcelona se o jeho služby ovšem nepřestala zajímat doteď. Nebo minimálně donedávna. Alespoň to prozradil hráčův agent Branislav Jarušek, který prozradil, že s Blaugranas už bylo téměř vše ohledně potenciálního transferu dohodnuto.

Koupí Barcelona Lobotku?

„S Barcelonou jsme už byli dohodnutí na podmínkách, jenomže pak došlo ke změně. Xaviho na postu trenéra nahradil Hansi Flick. Navíc má Barcelona finanční potíže a situace je tak nejasná,“ cituje server Football-Italia agenta Branislava Jaruška.

„Jednání ale ještě neskončilo. Situace se vyvíjí. Každý klub si je vědom kvalit Lobotky. Ví o nich v Barceloně, Madridu, ale i v Anglii. Stanislav se navíc může vrátit do Neapole a všichni budou šťastní. Nyní je to nejpravděpodobnější varianta,“ má jasno Jarušek.

„Neapol pak nenechá jednoho ze svých nejlepších hráčů odejít. Byla by to drahá koupě. Někteří trenéři ale takového záložníka hledají a já s nimi mluvím,“ dodal Lobotkův agent.

Lobotka má mimochodem pod Vesuvem kontrakt do roku 2027. Ve 29 letech by mohl pomýšlet na možná poslední velký přestup v kariéře. Jenomže Neapol se snaží udržet vícero hvězd. Zájem je také o Victora Osimhena, Khvichu Kvaratskheliu či kapitána Giovanniho Di Lorenza.

Zdroj: Football-Italia, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.