Spojte se s námi


Chance Liga

Baník se ještě nevzdává! Slavii předložil nabídku na Ewertona, s konkurencí chce zabojovat i o další zvučné posily

Baník Ostrava chce, aby i v příští sezoně jeho dres oblékal brazilský míčový kouzelník Ewerton, který patří pražské Slavii. Sešívaným předložil nabídku a usilovat hodlá i o další zajímavé fotbalisty, i když konkurence je velká.

Publikováno

dne

Baník Ostrava chce, aby i v příští sezoně jeho dres oblékal brazilský míčový kouzelník Ewerton, který patří pražské Slavii. Sešívaným předložil nabídku a usilovat hodlá i o další zajímavé fotbalisty, i když konkurence je velká.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ewerton strávil uplynulý ročník v Baníku na hostování a okamžitě si získal ostravské příznivce. Svými výkony dotáhl moravskoslezský celek k poměrně překvapivému čtvrtému místu v tabulce.

Baník na něj ovšem neměl opci, a tak se Brazilec vrátil do Slavie. Tam nejspíš nezůstane, klub je ochoten naslouchat nabídkám, nejradši by však hráče prodal do ciziny.

Ostravané se přesto nevzdávají, slávistům již měli poslat návrh na odkoupení Ewertona. Slavia ale očekává vyšší částku, než jakou jí zatím Baník předložil.

Bojovat hodlá Baník také o záložníka Michala Hlavatého z Pardubic, ani tam to ovšem nebude mít vůbec jednoduché. Konkurence je totiž tvrdá.

Hlavatý stále na radaru Baníku, o Vašulína začali Slezané bojovat pozdě

Spekulovalo se o možném návratu Hlavatého do Plzně, favoritem na jeho získání je však Slovan Liberec, který od nové sezony povede coby hlavní trenér Radoslav Kováč.

Kováč se s Hlavatým dobře zná právě ze společného působení v Pardubicích a šikovný středopolař má být z toho důvodu nakloněn spíše přestupu do Liberce. Ostravský celek nicméně nabízí větší sumu než Slovan.

Baník měl mít zájem rovněž o Daniela Vašulína, tam ale do jednání vstoupil pozdě a jeden z nejžádanějších českých útočníků míří do Plzně.

Kromě Viktoriánů bylo jméno královehradeckého hráče spojováno také s pražskou Slavií, Plzeň však dokázala v jednáních přetlačit Slavii i Baník.

Zdroj: inFotbal, FC Baník Ostrava, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.