Spojte se s námi


Fortuna liga

Baník se díky výhře s Teplicemi posouvá na čtvrté místo, výhru slaví i Hradec Králové. Mladá Boleslav zvítězila gólem v páté nastavené minutě

Šestadvacáté kolo nám v sobotu nabídlo výhru Slavie či porážku Plzně, i v neděli nebyla nouze o zajímavé výsledky. Baník doma rozdrtil Teplice a díky ztrátě Slovácka se posunul na čtvrté místo. Výhru slaví i Hradec Králové a Mladá Boleslav.

Publikováno

dne

Šestadvacáté kolo nám v sobotu nabídlo výhru Slavie či porážku Plzně, i v neděli nebyla nouze o zajímavé výsledky. Baník doma rozdrtil Teplice a díky ztrátě Slovácka se posunul na čtvrté místo. Výhru slaví i Hradec Králové a Mladá Boleslav.

Baník Ostrava vs Teplice

V utkání Baníku s Teplicemi nebyla o góly nouze. O ten první se postaral už v šesté minutě Abdullahi Tanko, pro kterého to byla osmá ligová trefa v této sezoně. Ve 22. minutě na něj navázal jeho spoluhráč Matúš Rusnák.

Baník se hnal za vítězstvím a odmítal nechat sklapnout Csaplárovu past. V 51. minutě krásným obstřelem navýšil vedení svého týmu Ewerton, čisté konto ale brankář Jiří Letáček bohužel pro Baník neudržel.

Osmnáctiletý litevský obránce Nojus Audinis při své preméře za Teplice skóroval a dal Sklářům naději. Krátce poté jsme mohli vidět trefu Michala Frydrycha, tu ale odvolal VAR.

Čtvrtého gólu se Baníkovci přece jen dočkali, dvě minuty před koncem skóroval Quadri Adediran. Baník je díky výhře 4:1 čtvrtý, když předskočil Slovácko. Boj o evropské poháry nabírá na obrátkách.

Hradec Králové vs Karviná

Dočkali jsme se i souboje ve spodní části tabulky, když domácí Hradec Králové vyzval Karvinou. Tým trenéra Davida Horejše se aktuálně trápí, ale s Karvinou z toho nakonec byly vysněné tři body po výhře 2:1.

První trefu zaznamenal Štěpán Harazim, vyrovnání přišlo po teči Jakuba Klímy, který si vstřelil vlastní gól. V závěru poločasu šla Karviná do deseti a ve druhém poločase rozhodl o výhře Votroků Karel Spáčil.

Mladá Boleslav vs Zlín

Fotbal se hrál i v Mladé Boleslavi, kam přijel dlouholetý adept na sestup ze Zlína. Po čtvrthodině se zdálo rozhodnuto, na trefu Matěje Pulkraba rychle reagoval i Tomáš Ladra a bylo to 2:0.

Host ze Sparty Tomáš Schánělec ale v závěru první půle dal svou premiérovou ligovou trefou Ševcům naději na bodový zisk. A toho se Zlín nakonec dočkal! V 1. nastavené minutě druhé půle vyrovnal Vukadin Vukadinovič, body z toho ale nebyly.

Mladá Boleslav vyhrála díky trefě Lamina Jawa z páté nastavené minuty. Jawo přitom v minulosti hrál právě za Zlín. Boleslav se díky této výhře posouvá o skóre před Slovácko na 5. místo.

Zdroj: Fortuna liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.