Spojte se s námi


Fortuna liga

Baník ještě na poslední chvíli posiloval! Ostravané vítají kanonýra, který může pomoct ofenzivě

Baník Ostrava se aktuálně nachází na pátém místě tabulky Fortuna ligy. Přesto se ještě na poslední chvíli opřel do přestupů a do svého kádru přivedl fotbalistu, který přichází do Vítkovic s pověstí střelce.

Publikováno

dne

Baník Ostrava se aktuálně nachází na pátém místě tabulky Fortuna ligy. Přesto se ještě na poslední chvíli opřel do přestupů a do svého kádru přivedl fotbalistu, který přichází do Vítkovic s pověstí střelce.

David Kašpárek může v jarní části sezony obléct dres ostravského Baníku. Dvaadvacetiletý útočník přichází do slezského klubu na hostování ze Zlínska.

V sedmnácti duelech MSFL nasázel Kašpárek v barvách Zlínska sedm branek a svému týmu pomohl ke třetímu místu, na němž se klub momentálně nachází.

Zajímavostí je, že Zlínsko v tabulce MSFL dýchá na záda druhému Baníku Ostrava B, týmu, za nějž Kašpárek bude na jaře dost možná nastupovat nejčastěji.

Kašpárek hrál i za Přerov a olomouckou juniorku

Zatím není úplně jisté, jaké plány v Baníku s Kašpárkem mají. Dá se předpokládat, že více než v áčku se bude pohybovat právě ve třetiligovém B-týmu ostravského celku.

Kašpárek je nicméně zajímavým, talentovaným hráčem. Pokud se předvede v dobrém světle, může dostat šanci i ve Fortuna lize a v klubu případně po sezoně zůstat nastálo.

V MSFL se mu letos dařilo a pro Zlínsko byl oporou. Rozhodně v zápasech prokázal potenciál a perspektivu do budoucna. To vedení Baníku přimělo k tomu, aby jej přivedli do ostravského mančaftu.

V minulosti Kašpárek nastupoval za tým Sigma Olomouc U19. Hrál také za Přerov. Jak se mu podaří prosadit v Baníku, který je přece jenom na jiném levelu, se dozvíme až v průběhu jara.

Zdroj: inFotbal, FC Baník Ostrava

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.