Spojte se s námi


Fotbal

Balotelli v útoku s Chicharitem? LA Galaxy po odchodu Ibrahimoviče stále nezalepilo díru v útoku

Publikováno

dne

LA Galaxy v zimě opustil Zlatan Ibrahimovič, který byl hlavní střeleckou silou týmu. Logicky tak po jeho odchodu zůstala nezalepená díra. To měl změnit příchod Javiera Chicharita Hernándeze, který se dokonce stal kapitánem, přesto chce vedení týmu přivést mexické hvězdě konkurenci.

Zdroj: as.com

Náhrada za Zlatana Ibrahimoviče? Zkrátka neexistuje. To poznává v současnosti jeho bývalý zaměstnavatel LA Galaxy, odkud v zimě odešel do AC Milán, kde se stal klíčovým hráčem.

Do týmu sice přišla jiná hvězda, Javier Chicharito Hernández, jenže kvality obou hráčů nelze srovnávat. Zlatan patřil a patří mezi světovou špičku, což o mexickém reprezentantovi nikdy neplatilo.

Bývalý útočník Manchesteru United či Realu Madrid je i kapitánem Galaxy, jenže v současností jej trápí zranění. Odehrál tak pouze jedno soutěžní utkání z posledních tří a Galaxy střelec chybí. Vždyť ve třech duelech dali jen čtyři góly, z toho jeden z nich dal právě Chicharito. Navíc získali jen 5 bodů a jsou poslední v tabulce.

Mohla by tak dorazit nová hvězdná posila. Kalifornský celek má totiž zájem o Maria Balotelliho, který je navíc volným hráčem. Výhodou pro obě strany jest, že v klubu působil Zlatan Ibrahimovič, jemuž byly hvězdné manýry tolerovány.

Balotelli, který měl problémy ve všech klubech, kde působil, by tak konečně mohl najít místo, kde by byl tolerován takový, jaký je, což by se ve výsledku mohlo projevit na jeho výkonech. Kvality má bezesporu, ale ta hlava…

Dá se však čekat, že by italský potížista mohl požadovat vysokou mzdu. To by ale pro Galaxy neměl být extrémní problém, leč na podmínky, jakých si užíval Zlatan, může Balotelli předem zapomenout.

Zdroj: Corriere dello Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.