Spojte se s námi


Fotbal

Balotelli utrpěl autonehodu! Italský útočník rozstřelil své Audi, policisté mu z důvodu odmítnutí dechové zkoušky sebrali řidičák

Italský fotbalista Mario Balotelli nedávno zažil nepříjemný zážitek, když se svým Audi Q8 narazil do zdi v rodném městě Brescii. K nehodě došlo ve čtvrtek večer ve 20:30 a výsledkem bylo značné poškození jeho vozidla.

Publikováno

dne

Italský fotbalista Mario Balotelli nedávno zažil nepříjemný zážitek, když se svým Audi Q8 narazil do zdi v rodném městě Brescii. K nehodě došlo ve čtvrtek večer ve 20:30 a výsledkem bylo značné poškození jeho vozidla.

Jak uvádí známý španělský deník MARCA, Balotelli utrpěl ve čtvrtek večer nepříjemnou nehodu, když skoro doslova rozstřelil své Audi Q8.

Podle svědků se Balotellimu, ačkoli byl otřesen, podařilo z vraku vystoupit a zdravotníci mu poskytli rychlou lékařskou pomoc. Navzdory nárazovému střetu naštěstí neutrpěl žádná vážná zranění. Po nehodě se však odmítl podrobit dechové zkoušce, což vedlo k zabavení řidičského průkazu.

Balotelliho bratr Enock Barwuah dorazil na místo po návratu z fotbalového tréninku, doprovodil Balotelliho domů a zajistil jeho bezpečí.

Ačkoliv se tato autonehoda naštěstí obešla bez vážných zranění, slouží jako další kapitola v bohaté kariéře tohoto talentovaného, ale velice kontroverzního fotbalisty. Jak moc bylo Balotelliho auto poničeno se můžete podívat v níže přiloženém videu.

@marca.en 🚨 BREAKING: Mario #Balotelli has a car accident in Brescia: he is unharmed. Reports indicate that the Italian football player refused to undergo a breathalyzer test. #mariobalotelli #carcrash ♬ original sound – MARCA in English 🇺🇸

Balotelli v současné době působí v tureckém klubu Adana Demirspor, kde v dosavadních pěti zápasech vstřelil tři góly. A jak už bývalý italský reprezentant uvedl, navzdory své historii kontroverzních incidentů na hřišti i mimo něj se Balotelli v současné době soustředí na své výkony v klubu.

Je ale pochopitelné, že se fanoušci ptají, jak dlouho to Balotellimu vydrží. Do Demirsporu přestoupil v září letošního roku, a to ze švýcarského Sionu.

A právě tam Balotelli přidal velké množství kontroverzí na už tak bohatý účet. Nutno podotknout, o jeho incidentech v Sionu jsme informovali už v jednom z předchozích článků.

Zdroj: MARCA, Daily Mail, talkSPORT

Reklama

Oblíbené