Spojte se s námi


Fotbal

Balotelli: Neapol mě může v zimě podepsat

Mario Balotelli, zlobivé dítě italského fotbalu, je známý skrz své kauzy a výstypy v médiích. Italský útočník, který je momentálně pod smlouvou v tureckém Demirsporu, však opět vystoupil na veřejnost se slovy, že by byl skvělou náhradou za Viktora Osimhena.

Publikováno

dne

Mario Balotelli, zlobivé dítě italského fotbalu, je známý skrz své kauzy a výstypy v médiích. Italský útočník, který je momentálně pod smlouvou v tureckém Demirsporu, však opět vystoupil na veřejnost se slovy, že by byl skvělou náhradou za Viktora Osimhena.

Balotelli a Turecko

V srpnu oslavil 33. narozeniny, tou dobou už byl opět v Turecku, odkud před více než rokem odcházel. Myslíte si, že odcházel je tak? Určitě ne, klub s ním rozvázal smlouvu poté, co Balotelli dal facku trenérovi, zrovna v době, kdy to vypadalo, že by mohl patřit k největším hvězdám turecké ligy.

SuperMario, jak se hráči přezdívá, v sezoně 2021/22 odehrál 33 zápasů, ve kterých dokázal vstřelit skvělých 19 branek. Pozornost diváků napříč celou Evropou si Balotelli vynutil především výkonem v posledním kole proti Göztepe, kdy vstřelil 5 gólů.

Současná sezona je však pro Itala zklamáním. V současné době útočník prochází rehabilitacemi po operaci zraněného kolene, které ho limitovala na začátku sezony.

Balotelli má na kontě pouhých 181 minut v 5 zápasech, a i přesto se mu podařilo dostat 3x míč do branky. Po návratu si od něj však fanoušci nejspíš slibovali více.

Minulá sezona

Po hořkém konci v Demirsporu se Balotelli vydal do neznámých švýcarských vod. Majitel Sionu a především fanoušci si od italského útočníka slibovali dost, dostali však málo. Ital zasáhl do 21 zápasů a skóroval pouze 6x. Například i žlutých karet obdržel více, přesněji řečeno 9.

Ani ve Švýcarsku však angažmá neskončilo klidně. Kontrakt zde Balotelli rozvázal poté, co byl v létě nucen trénovat sám. K samotnému hráči se vyjádřil i samotný majitel Sionu

„Podepsání Balotelliho byla chyba, přiznávám. Měl být hráčem, který dá 20 gólů, místo toho jich dal jen 5 a výkony byly také pod očekávání,“ informoval server football-italia.

Balotelli se nabízí Neapoli

Momentálně se Balotelli zotavuje po operaci kolene a pouští si opět pusu na špacír. Souvislost by to mělo mít se zájmem velkých evropských klubů u střelce Neapole Viktora Osimhena, kolem kterého již nějakou dobu krouží největší kluby světa. Italský útočník tak týmu vyskautoval sám sebe.

Balotelli několikrát již v komentářích zmiňoval jeho údajnou lásku k Neapoli a tentokrát se sám Neapoli nabízí: „Neapol? De Laurentiis mě může v lednu podepsat. Jako Osimhenův nástupce zaručuji, že vstřelím spoutu gólů.“ Jestli případný přestup klapne, uvidíme v lednu, ovšem všichni by nejspíš byli v údivu.

Zdroj: Football Italia

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.