Balotelli je negativní osoba, která nemá respekt k týmu, píše Chiellini ve své autobiografii

12. května půjde do prodeje kniha zkušeného italského obránce Juventusu Giorgia Chielliniho s názvem Já, Giorgio a již nyní se začaly objevovat první útržky. Co si myslí o Balotellim?

zdroj: espn.com

Dres Staré dámy obléká od roku 2005. Nejprve pomohl k postupu ze Serie B, následně už společně s týmem dominoval Evropě. Osmkrát vyhrál Serii A, s reprezentací skončil nejlépe druhý na Euru 2012.

„Kniha zachycuje dobrodružství fotbalisty, který si splnil téměř všechny své sny. Mluvím v ní o svém dětství, mé rodině, mých vášních a samozřejmě o fotbale,” tak zní úvod Chielliniho autobiografie.

V knize se vyjádřil i ke dvoum hráčům, kteří ho zklamali chováním. „Dva hráči mě opravdu zklamali a potvrzuji vše, co jsem napsal v knize. Nejsem nejlepší přítel každého, ale oni jsou jediní, kteří překročili přijatelný limit.”

„Balotelli je negativní osoba, která nemá respekt k týmu. V roce 2013 nám na Konfederačním poháru proti Brazílii vůbec nepomohl. Zasloužil si facku. Někdo si myslí, že patří mezi pět nejlepších hráčů na světě. Já si nikdy nemyslel, že by mohl být v první desítce nebo dvacítce,” nešetřil kritikou Giorgio.

Ještě kritičtější byl směrem k Felipe Melovi. „Nejhorší z nejhorších. Nemohu vystát neuctivé lidi, kteří vždy chtějí jít proti proudu. Vždy se s ním bojovalo. Říkal jsem koučům, že je shnilé jablko.“

V oblibě neměl ani Gonzala Higuaína, na toho ale po přestupu do Juve změnil názor. „Nenáviděl jsem ho, ale když přišel, překvapil mě. Útočníci jsou obvykle sobečtí, ale on takový není. Je velkorysý a vtipný. Je to člověk, který potřebuje náklonnost, aby naplnil svůj potenciál.“

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

První kapka v moři? Končíme s českým fotbalem, poškozuje naše jméno, oznámil významný sponzor

V souvislosti s korupčním prostředím v českém fotbale se často říká, že dokud do toho budou sponzoři cpát peníze, nic se nezmění. A konečně se objevila odvážná společnost, co se k tomu postavila čelem. Konkrétně se jedná o WEDOS.

Sparta jde do karantény! Testy prokázaly v kádru Letenských covid-19

Sparťanská kabina na nějakou dobu ochoří prázdnotou. Testy totiž prokázaly přítomnost koronaviru mezi členy A-týmu.

Jan Kliment: Werner? Viděl jsem zajímavější hráče. Stuttgartu jsem vděčný za férovou péči

Útočník Jan Kliment se dal zdravotně do pořádku a patří mezi klíčové ofenzivní hráče Slovácka. V rozhovoru pro Ruik zavzpomínal na působení ve Stuttgartu nebo prozradil své cíle do budoucna.