Reklama

Baleův loket má tvrdé následky. Kúdela je po vyšetření v nemocnici mimo hru

Ondřej Kúdela dostane po náročných týdnech konečně volno. Jenže to nebude z důvodu šetření od trenéra, ze hry ho totiž vyřadily zdravotní problémy. A to nejsou u dirigenta obrany před veledůležitým týdnem dobré zprávy.

Zdroj: SK Slavia Praha

Slavia v neděli nastoupí v Brně a už ve čtvrtek poletí do Londýna, kde se utká s Arsenalem. O víkendu čeká sešívané derby se Spartou a příští čtvrtek odveta čtvrtfinále Evropské ligy s Arsenalem.

Náročný týden, kdy by Jindřich Trpišovský chtěl mít svůj tým jistě pohromadě. Jenže minimálně na duel v Brně mu vypadl klíčový muž sestavy – Ondřej Kúdela.

“Pro utkání není bohužel k dispozici Ondřej Kúdela, který má po utkání reprezentace ve Walesu dle vyšetření v ÚVN ve Střešovicích kontuzi nosu, vysoké horečky a antibiotika. Doba léčení se v tuto chvíli nedá odhadnout,” uvedla Slavia na svém Twitteru.

A právě kvůli poraněnému nosu musel Kúdela střídat v utkání s Walesem. V 86. minutě šel do hlavičkového souboje s Garethem Balem a ten ho nešetrně trefil loktem do obličeje.

Zdroj: Twitter

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Zákrok Balea byl úmyslný a likvidační faul na Kúdelu. Pokud bude i nadále UEFA tolerovat podobné zákroky, pak se v Evropě přestane hrát fotbal a začne se hrát rugby, ale s kulatým míčem. Ale osobně si myslím, že ani v rugby nezůstávají nepotrestané podobné úmyslné fauly. Pokud si myslí Angličané, že se budou podobnými zákroky mstít za to, že si soupeř dovolil na britské půdě vyhrát, tak sbohem Anglie- zanedlouho se to začne mlet na anglických ostrovech mezi sebou- jednotlivé národy a s nimi i přistěhovalci z Nigerie, Indie, Pakistánu a ostatních bývalých britských kolonií.

 2. Kudela ve Skotsku zasel….a ted bude delší čas sklízet, má co chtěl, pan klíčoví muž sestavy.

  • Ani tak bohatý jazyk, jakým je čeština, nemá dostatečně vhodný výraz pro popis Vaší ubohosti.

  • Jseš vypatlanej jak ty klečící zoufalci co mají už z toho na kolenou mozoly . To pako welšský věděl co dělá hrdina. Hlavně že má na hlavě drdol ale uvnitř má IQ nula. Chocholoušek by ho bral. A tebe taky.

  • Kluku pitomá, kam si koukal když Rangers hráli jako prasce. To nebyl fotbal, ale jatka.Fotbal se hraje s míčem a jde od hráče k hráči není třeba ani faulovat, když se to umí.To bohužel Rangers neumí a černoušci holt na tradiční český ťukes nemají.Pak se předvedli a pokud jim Kudela řekl, že se chovají jako opice měl pravdu,ty také bývají agresivní.A ty jsi holt Zdeněčku trochu mindráček viď macíčku.

  • Pan Zdeněk je jenom obyčejný zamindrákovaný Sparťan, který nemůže psychicky unést situaci, že Slávie na rozdíl od Sparty kráčí ke třetímu titulu za sebou a je také úspěšná v Evropské lize. Každý objektivní fanoušek dobrého fotbalu ví, že Kúdela ve Skotsku nic nezasel a že jenom bránil svého spoluhráče Kuchtu, který ležel po faulu na zemi a dva skotští magoři do něj kopali jako do míče. a Tato situace se odehrála po likvidačním faulu Roofa na brankáře Koláře.

   • Nevim… Zdeno pise nesmysly, ale ocividne mas ty mindraky ze Sparty co? Proc jinak bys ji tu musel zminovat kdyz se ji to vubec netyka…ale je hezke videt, ze i kdyz se slavii dari tak slavisty porad zajima hlavne Sparta.

    Snad bude Kudela brzo v pohode a v odvete mu alespon zlame hnatu.

   • A co napsal špatně??????Vždyt ma pravdu kdyby Kudela držel ve Scotsku pusu mohlo byt vše v klidu takhle se to snim potáhne co bude hrat. Proč se jim nevysmal neukazal 2-0 a byl by klid. Takhle Kudela svou hloupostí jen zapříčinil to,že si na slavii ted ukazoujou jak na rasistický tým. a uz vubec nepomohli bezmozci,co začali kamarovi posilat rasisticka hesla na socialni sitě. Nehledě na to,že slavie je temito prohřešky známa viz hajlování v dánsku před dvěma lety nebo jak rasisticky uraželi Kangu v derby takže slavisti at si vyndaji hlavu ze zadku a začnou hlavně u sebe

    • Davide, naprostý souhlas, lépe bych to nevyjádřil👏👏👏👍👍👍. Přesně tak, ať si vyndají hlavy ze svých prdelí. Jsou v Evropě chvíli, ale do palic jim to vlezlo hodně rychle. Nejhorší na tom je, že to posrali dalším naším týmům. Ať už jdou do prdele! Stalo se snad tohle někdy Spartě?

   • Pánové a Jaroslavo,upřímně. Když tak Zdenka titulujete různými výrazy,myslíte,že by se toto dělo a zřejmě ještě bude dít(Arsenal?),kdyby Kůdela držel hubu? Po zápase by zůstal pouze dojem z té řezničiny made in Rangers a byl byl klid. Jenže dostali záminku,využili jí na 100%, jsou z obliga a Češi rasisti,kteří musí pykat.

    • Nepotvrzená slova Kúdely jsou jenom zástěrka skrývající frustraci Skotů z trapného výkonu, když je Slavia přejela ve fotbalovém kumštu. Na královském ostrově se již stalo tradicí, že za každý neúspěch jeho mužstev může rasismus a přitom se chovají na hřišti jako smyslů zbavení. Jejich hráčů se nesmí nikdo dotknout, nedej Bože špatně se na ně podívat nebo něco utrousit. Přitom svými provokacemi a zákeřnými zákroky se snahou fyzicky zlikvidovat soupeře k takovým projevům přímo provokují. Kam se podělo to jejich slavné gentlemanství?

     • Oni jsou,jak fanoušci angličtí umí ve skupině házet popelníky a schovávat se.Ubohý národ.Jsem banikovec,ale Slavie je prejela po všech stránkách.Málokdo má Českou mentalitu uznat prohru.Sestrelili lišky a teď ten hloupý zakomlexovany rangers,který nic neukazal.Spíše jim Slavie nic nedovolila.Zakerni egoisticti skoti.Držím palce ať to Slavie na Arsenalu zvládne.

    • Kurte to je jako bys ty teď dostal loktem do zubů s odůvodněním že si zato můžeš sám protože nedržíš hubu.

     • Zůstaňme na fotbale.Nedostal,na hřišti není hráč placený za mluvení,je placený pouze za hru.Pochopil bych ještě,kdyby konkrétně tomu hovadu(Roof) nadal zraněný brankář do všeho možného. Při dnešní mentalitě hráčů a hysterii fanoušků na ostrovech je a bude ještě nějakou dobu Kúdela nepřítel číslo jedna. Tak teď funguje penězi pokřivený sport,vyhrát se musí za každou cenu. Když to nejde lepší hrou/výkonem,najde se jiný způsob jak toho dosáhnout. Bohužel někteří méně inteligentní vyhecovaní jedinci za tím půjdou třeba přes mrtvoly.

  • Ty jsi koukám taky pěkně sjety. Koukám že se do fotbalu rozumíš jako Angličani do banánů

  • Člověče , ty jsi mezi muži klenot, ty musíš mít bab, prostě myslitel ,
   moderní češtiny učitel. Jen piš dál , ať se máme čemu smát.
   Dej pozor, ať se opět neudeříš do hlavy, kdopak nás příště ,
   tak nádherně pobaví?

  • Není divu, že se zastáváš cizokrajných opic a sadistů. Vždyť nezvládáš ani základní pravidla pravopisu češtiny. Protože tak blbej, aby napsal v singuláru slovo “klíčoví”, může bejt jenom troll, kokot nebo cizinec. Ať už jsi cokoliv, ani jedno z toho není obrana tvého názoru. Každýmu, kdo se zastává britských BLM teroristů, bych přál kopačku v xichtě a vykradení a zfetovaný děcka od hrdiny Floyda.

  • Zděnku takže Vás když bude afroameričan neustále kopat do zadku co uděláte ? a) Rozbijete mu hubu b) Urazíte ho c) Necháte se okopávat a pokleknete.

  • Jen otázka, co zasel? Jestli a co řekl protihráči – černochovi nevím ( a nikdo to neví) ale nikomu nezlomil nos. A že to byl na Kudelu úmysl bylo zřejmé přímo i z “opakovačky”.

  • Mám dojem pane Zdeňku, že tento komentář píšete z Británie a občanství máte tamtéž (dle vaší češtiny)

  • Ty jsi fakt pako 🙁 Asi jsi ten zápas neviděl. Jistě Ty bys udržel nervy, po těch všech likvidačních zákrocích Glasgow? A nechal si rozbít hubu v podchodu a ještě se útočníkovi omluvil, co??
   A co říkáš záměrnému likvidačnímu loketnímu úderu Balea, dalšího vypatlance, jako odveta Kúdelovi???

 3. Vidím to tak,že by neměli naši před příštím zápasem hlavně zapomenout pokleknout,to je z celého fotbalu to nejdůležitější,vzít si na sebe trička Stop rasismu a přitom se omluvit za to,že jsou už od narození (převážně) bílí,protože Black Lives Matter, záleží na životě (zřejmě jen) černých.Třeba se už příště podaří nějakému “sportovci” tmavé pleti, určitě jen omylem, Kudelu úplně zmrzačit,ale ani ten bezvýznamný incident pak určitě “nesmyje” tu údajnou slovní urážku.

 4. Nevím, jestli je u evropské kvalifikace možnost posoudit fauly zpětně jako v jiných sportech. Viděl jsem celou situaci z opakovaného záběru a myslím si, že Bale měl být za uvedený zákrok vyloučen. Před úderem do tváře Kúdely si totiž dobře zkontroloval kde obránce stojí a při výskoku ho ÚMYSLNĚ trefil loktem do tváře. Nebyl to sice úplně likvidační zákrok, jako kopačka do čela Koláře, ale naprosto se vymyká sportovní hře. Hráči by měli být za podobné zákroky trestáni, jinak hrozí, že budou jednoho dne na hřišti nejen zranění, ale i mrtví. V mnoha sportech je běžné, že spravedlnost nastolí disciplinárn komise zpětně. Bude to tak i v případě Balea?

 5. Řekl jim někdo,že v Bitvě o,,britanii,,zemřelo plno Československých pilotu,jen proto,aby u nich mohl hrát,,Fin”.Nehledě na další individua z britské společnosti.Svinska zem.

 6. Ze záznamu bylo jasně vidět, jak se Bale na útok připravuje. Pokud tohle disciplinárka nepotrestá, tak zcela jednoznačně podporuje útoky na hřišti a ve sportu jako takovém! Mysleme si co chceme. Nikdo neprokázal rasismus z Kúdelovi strany. Co ale bylo opravdu vidět, byly útoky ohrožující zdraví a život na straně soupeřů. A jestli tohle není rasismus nebo “obyčejný” zločin, tak už mě ten sport nezajímá. V hokeji se hráči rovou téměř pořád a nikdo v tom nic nehledá. Proč je to tak moc odlišný sport od fotbalu?! Chtělo by to (fotbal) celkově přehodnotit, co se pravidel týká. (Rozhodčí, simulování, tresty), jinak to bude sport pro…..

 7. Na Glasgow rangers leti zaloba za podnecovani nenavisti vuci narodnosti, rase nebo vyznani _) muzou byt tedy souzeni antiteroristickymi zakony & to uz vypovida vse o “fotbalovem klubu”

 8. Pěkné divadlo.Opravdu pěkné.
  Přesně v duchu sešívaných.
  A média jim k tomu od roku 1996 asistují.
  Jak si ustelou,tak si i lehnou.

 9. Všimli jste si, že na rasizmus se vždy začne vymlouvat ten tým, pro který se utkání nevyvíjí příznivě? Rangers, Anglie 21, opět Rangers, Sevilla. Ti co rozhodují, by toto měli brát v úvahu.

 10. Každému je jasné, že se Kúdela zachoval skutečně neprofesionálně a hloupě.
  Bale je ovšem dobytek a jemu nepřináleží trestat. Divím se však vedení Slávie,
  že nepožádalo o dodatečné potrestání zákeřného faulu , který předvedl Bale.
  Jeho zákrok zachytily kamery. I kdyby vyšel Bale bez trestu, může být, že to
  ochrání další hráče od ” spravedlivé pomsty ” hráčů hrajících jako dobytek.
  Nevím o tom, že by někdy v historii kopané jakákoliv urážka vyřadila hráče
  na dlouhou dobu ze hry , někdy dokonce ukončila jeho kariéru, což potkalo
  celou řadu vynikajících fotbalistů. K fotbalu patří techničtí fotbalisté ,
  tvrdí , ale féroví hráči, vytrvalí ohaři, ale v žádném případě zákeřné kreatury.
  Samostatnou kapitolou jsou také trenéři. Na počátku celé této nepěkné
  historky je Steven Gerard, to on připravil taktiku svého celku, jejímž základem
  byla zákeřnost a bezohledná brutalita.

 11. Kůdela dostal loktem? No a co? Fotbal je hra tvrdá a jestli se mu to nelíbí ať jde hrát kuličky. Rozhodčí to nepiskl tak co? To se teď bude řešit každé zafňukani těch činskejch šmudlů?

 12. Británii jsem ve fotbale bral jako vzor. Líbilo se mi to prostředí a to, jak zatočili z opicema, zakuklencama a výtržníkama. Aspoň na stadionu. Něco, co by se u nás mělo dít sparťanům nebo baníkům. Ale tímhle si získávají jen a jen despekt. Je vidět, že nás berou jako póvl furt (což, když se podívám třeba na Zemana a jeho vystupování, je trošku ospravedlňuje, ale pořád nemůžou soudit celej národ kvůli, bohužel většinový, bandě trotlů, co toho egoistickýho vochlastu zvolila i podruhý) a že prohrát s tímhle jakože póvlem je pod jejich důstojnost. Ve sportu se musí umět i prohrávat. I to je umění. Uznat, že někdo byl lepší, a místo nesmyslných keců a rasismu či vylejvání si zlosti na fanoušcích soupeře a rabování v ulicích se zamyslet, proč se prohrálo. To je umění králů. Ale tam mají Briti daleko. Za sebe doufám, že na EURO Skoťákům i Anglánům pořádně nakopeme prdel jak my, tak Chorvati, aby si uvědomili, že ve sportu vítězí ten mazanější, ne ten, kdo za každou porážkou týmu, kde hraje černoch, vidí rasismus. Doufám, že kovaný Fin Glen Kamara bude rád, když jen nedostanou od všech třech soupeřů bůra a s pláčem pojednou domů. A jakože Rusáci i Dáni, kterým mimochodem budu taky hodně fandit, protože ta země je mi sympatická a hriozně obdivuju Eriksena nebo “mladýho” Schmeichela, jim tu čtyřku dají. A Belgie taky, o tom není pochyb už vůbec. Fandit Anglii nebo Skotům po tom, co se stalo a furt se děje v zápase Rangers-Slavia, může jenom totální debil a vylízanec. Něco jak Kanada nebo Rusko v hokeji. Tam se prohrávat nikdy neumělo a právě proto třeba Javory bytostně nenávidím.

 13. Zbytečné emoce.Článek je o tom,že Kúdela po úderu do obličeje má kromě rozbitého nosu ještě k tomu horečku a bere antibiotika.Není o tom,co Kúdela tak hloupě,i když zbytečně,vykládal do ucha nějakému černochovi.A většina příspěvků se týká hlavně zápasu s Rangers a Kúdela dostal loktem ve Walesu.Jen se divím té horečce a antibiotikům.To by svědčilo pro něco jiného,než rána do obličeje.Jinak doufám,že při odvetě v Praze naši hráči to tomu blbovi Balemu vrátí i s úroky!

 14. Fotbaloví fanoušci jsou stejný paka jak samotní fotbalisté. Kopnout do míče jako svůj celoživotní úspěch, to není pro náročné. Ale zase bych se jinde tak nezasmál jako u vašich komentářů. Tak pište!!! Borci!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?