Bale míří do USA! Podepsat by měl u Los Angeles FC, kteří ulovili již Chielliniho
Gareth Bale má mít namířeno do MLS. Dvaatřicetiletý velšský fotbalista, jenž za uplynulou sezonu v dresu Realu Madrid nakoukl do pouhých pěti ligových duelů, je blízko přestupu do Los Angeles FC.


Gareth Bale má mít namířeno do MLS. Dvaatřicetiletý velšský fotbalista, jenž za uplynulou sezonu v dresu Realu Madrid nakoukl do pouhých pěti ligových duelů, je blízko přestupu do Los Angeles FC.
Gareth Bale vykopal Realu Madrid, v klubu je ovšem již delší dobu nechtěný a řeší se jeho odchod. Kapitán reprezentace Walesu totiž v minulé sezoně nastoupil do pouhých pěti ligových zápasů.
Více jich odehrál i v dresu reprezentačního celku, se kterým postoupil na mistrovství světa. Spekulovalo se o tom, že půjde do Cardiffu, nyní to ale vypadá jinak.
Dvaatřicetiletý fotbalista, který dlouho vynikal svou rychlostí, míří do Los Angeles FC, zkráceně LAFC. Za ten bude hrát i italský obránce Giorgio Chiellini.
Bale, jenž je v Realu dlouhých devět let, by měl v americkém týmu podepsat smlouvu na jeden rok s tím, že v případě spokojenosti obou stran bude prodloužena o další rok.
Pro kalifornský tým to bude vskutku povedená posila, však Bale vyhrál v Realu celkem pětkrát Ligu mistrů a zároveň třikrát španělskou nejvyšší soutěž.
Zdroj: BBC
-
Chance Liga
Zavolejte psychologa! Fanoušci Slavie reagují na vyloučení kapitána Bořila
-
Fotbal
Krejčí je v hledáčku řady klubů. Unikla jména dvou konkrétních zájemců z Premier League
-
Chance Liga
„Rozhodl jste se Viktorii zlikvidovat.“ Plzní zmítá krize, fanoušci žádají konec Hyského
-
Hokej
Vzniká nová hokejová velmoc? Uzbekistán válcuje mistrovství světa, střílí přes dvacet gólů za zápas












