Více
  Novinky Fotbal Až karanténa skončí, fotbal Itálii posune kupředu, věří legendární Gilardino

  Až karanténa skončí, fotbal Itálii posune kupředu, věří legendární Gilardino

  -

  Aktuální situace v Itálii je hrozivá a rozhodně bude zajímavé sledovat, jak se z toho, co se nyní děje, bude vzpamatovávat, neboť žádný jiný stát koronavirus nedrtí více. Podle legendárního útočníka Alberta Gilardina pomůže celé Itálii fotbal v tom, aby se dokázala posunout kupředu a problémy překonala.

  Embed from Getty Images

  Itálie je nejvíce postiženým státem novým typem koronaviru. I proto se nedá očekávat, že by se na Apeninském poloostrově život nějak rychle vrátil do normálního stavu. Až se však situace zlepší, skončí karanténa a budou se moci konat sportovní akce, právě fotbal by prý mohl posunout celý jihoevropský stát vpřed.

  Alespoň si to myslí legendární Gilardino, vítěz Ligy mistrů či mistrovství světa a jeden z nejlepších útočníků, co kdy v Serii A nastupovali. „Fotbal je jedním z mnoha prostředků, které pomůžou Itálii vypořádat se se situací a pomůže jí posunout se vpřed. Musíme ale zůstat pozitivní a mít konkrétní cíl do budoucna,“ nechal se slyšet.

  „To, co se děje, změní naše myšlení. Z lidského hlediska to bude mít pozitivní dopady. V těžkých dobách navíc Itálie umí nabídnout to nejlepší a dostat se zpět na vrchol. Bude tu velká touha začít znovu. Až se vrátíme na hřiště, tak tuto příšernou dobu vynahradíme všem,“ dodal.

  „Je čas být vděčný těm, co se každým dnem obětují, aby se starali o nemocné a brání tak tomu, aby se Itálie potopila ke dnu. Je třeba být pozitivní. To říkám všem. Nesmíme se bát,“ zakončil Gilardino rozhovor.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Poslední novinky

  Saviola: Martínez perfektně pasuje do Barcelony

  Před čtyřmi lety dal Javier Saviola sbohem profesionálnímu fotbalu a od té doby se schoval do ústraní. Deník AS mu ale nyní...

  Bartomeu chce napříč současné situaci podniknout revoluci ve vedení Barcelony

  Prezident barcelonského velkoklubu Josep Maria Bartomeu žádá i navzdory koronavirové pandemii rezignaci několika důležitých členů vedení celku a mezi ohroženými je i...

  Rousaud: Ve skandálu Barcagate byly nesrovnalosti ve fakturách, taková je realita

  Barcelonský viceprezident Emili Rousaud, jehož demisi si přeje Josep Maria Bartomeu, ostře zkritizoval současného bosse Barcelony a rovněž potvrdit, že většina vedení...