Spojte se s námi

Liga mistrů

Atlético Madrid zažije na Estadio Metropolitano premiéru v Lize mistrů s Chelsea

Publikováno

dne

Atlético Madrid hostí ve druhém kole základních skupin Ligy mistrů Chelsea a po úvodní bezbrankové remíze s AS Řím potřebují Španělé bodovat.

Na Estadio Metropolitano, které tak zítra zažije premiéru v Lize mistrů, přijede Chelsea, která v úvodním duelu zničila Karabach 6-0.

Skvělou formou se může pyšnit útočník Álvaro Morata, který v letošní sezóně nastřílel v 7 zápasech 6 gólů. A vzhledem k tomu, že je to madridský rodák, jenž vyrostl v konkurenčním Realu, tak očekávám jeho velkou motivaci.

Proti němu však nastoupí jedna z nejlepších obran na světě, Atlético totiž inkasovalo pouze jednou z posledních 5 zápasů a Diego Simeone má navíc k dispozici kompletní kádr.

STATISTIKY

  • Atlético Madrid neprohrálo ani jeden z posledních 17 zápasů.
  • Atlético Madrid vyhrálo posledních 5 domácích zápasů.
  • Chelsea vstřelila v posledních 4 zápasech 15 gólů.
  • Chelsea vyhrála 6 z posledních 7 zápasů.

PREDICTION

Atlético Madrid se může pyšnit skvělou formu, od března je totiž porazil pouze Real Madrid a Villarreal. Standardní skvělá obrana, doplněná produktivním útokem, to hovoří za vše.

Na druhé straně však máme Chelsea, která vyhrála 6 z posledních 7 zápasů. V posledních 4 zápasech navíc nastříleli hráči trenéra Antonia Conteho 15 gólů a inkasovali pouze jednou.

Jediné v čem by mohl někdo vyčnívat je to, že Chelsea má o něco kvalitnější tým, ovšem tak nepatrně, že v tomto zápase se prakticky nedá najít favorit.

Ve vzájemných zápasech v posledních letech bylo úspěšnější Atlético a věřím, že tento duel s Chelsea neprohrají. Také se očekává velmi defenzivní duel, ve kterém napadne mnoho gólů.

Reklama

Oblíbené