Spojte se s námi

Serie A

Atalanta přivítá v 10. kole Serie A Hellas Veronu

Publikováno

dne

Atalanta rozhodně nemá důvod slavit, 12. místo je pro ně více méně zklamáním. Na druhou stranu, pokud se podíváme na jejich dosavadní soupeře, tak dle mého názoru odpovídá jejich 12 bodů realitě.

V 10. kole přivítají Veronu, která letos dokázala porazit pouze beznadějné Benevento a budou velkými favority tohoto duelu.

Avšak Verona již letos dokázala uhrát několik velmi dobrých výsledků, jako třeba remízu s letos rozjetou Sampdorií, která právě Atalantu v předposledním ligovém kole porazila 3-1.

http://gty.im/865092060

Pojďme se ale prvně podívat na domácí tým, který vede zkušený trenér Gian Piero Gasperini a Atalanta se pod ním může pyšnit pouze jedinou prohrou z posledních 16 ligových zápasů na stadionu Atleti Azzurri d’Italia.

Atalantě se doma prostě daří, dokázali tam vyhrát 3 ze 4 posledních zápasů, o body přišli pouze s AS Římem po prohře 0-1 a s Juventusem po remíze 2-2.

Atalantě se daří pravidelně střílet góly, ale také je i často dostávají. V 7 z posledních 8 ligových zápasů Atalanty vstřelili oba týmy alespoň jeden gól.

http://gty.im/864982330

Čeho by se měli hráči Atalanty děsit jsou vzájemné zápasy s Veronou, kterou nedokázali porazit ani jednou z posledních 6 duelů.

Za poslední dva roky však prošla Atalanta obměnou a kvalita se v týmu výrazně zvýšila, proto věřím, že hráče trenéra Fabia Pecchia přehrají a připíší si další tři body.

Reklama

Oblíbené