Spojte se s námi


Serie A

AS Řím podepsal smlovu s Manolasem

Publikováno

dne

Italský web Football-italia.net dnes uvedl, že AS Řím podepsalo novou smlouvu s obráncem Kostasem Manolasem. Hráči smlouva pomalu končila a již se vyrojila spousta spekulací o jeho možném přestupu. Ty po podpisu smlouvy samozřejmě zaniknou. Pro AS Řím je jednoznačně dobře, že si dokázala svého (v současnosti asi nejlepšího) obránce udržet.

Manolas je odchovancem řeckého Thrasyvoulos. Do velkého fotbalu však nakoukl poprvé v AEK Athény, kam přestoupil před sezónou 2009/2010. Zde se již ve velmi mladém věku skvěle chytil a patřil do základní sestavy. Už v té době byl brán jako největší řecký talent své generace. V roce 2012 následoval přestup do Olympiakosu Pireus.

I zde platil po dvě sezóny jako hráč základní sestavy a těžce postradatelný obránce. Před sezónou 2014/2015 následoval přestup k nynějšímu zaměstnavateli – tedy do AS Řím. Hned v první sezóně patřil mezi stálé hráče základní sestavy a odehrál 30 zápasů. Tato porce pak byla v každé sezóně ještě překonána.

Aktuálně 26ti letý hráč tvoří základ defenzivy římského celku. Jeho 189cm a 83kg mu v jeho roli velmi pomáhá. Manolas je prakticky nepřekonatelný ve vzdušných soubojích. Jeho pokrytí míče je také na nejvyšší možné úrovni. Je jen málo soubojů o míč, které nedokáže ustát.

Manolas je pravidelným reprezentantem. Dosud v A-týmu řecké reprezentace odehrál 33 zápasů. K jeho top úspěchům patří bezesporu dva tituly v řecké nejvyšší fotbalové lize a dva tamní domácí poháry. V AS Řím bohužel na svou první trofej stále čeká, stejně jako celé AS.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.