Spojte se s námi

Euro 2024

Arménie vs. Wales: Preview, tipy, kurzy

Sobotní program kvalifikace Eura v Německu vyvrcholí soubojem o postup mezi Arménií a Walesem. Co čekat od utkání dvou týmů, které usilují o přímé proskočení kvalifikací, a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Sobotní program kvalifikace Eura v Německu vyvrcholí soubojem o postup mezi Arménií a Walesem. Co čekat od utkání dvou týmů, které usilují o přímé proskočení kvalifikací, a na co si vsadit?

Arménie vs. Wales analýza, preview

Arménie je díky souhře výsledků stále ve hře o postup. Wales však potřebuje v domácím prostředí porazit, protože na něj i na Chorvatsko ztrácí dva body. První Turci již mají postup jistý.

Wales je v mnohem komfortnější situaci. Ví, že pokud dvakrát vyhraje, na Euro postoupí. Na vrcholném turnaji nechyběl dvakrát po sobě, a byť tuto kvalifikaci zahájil hrozně, má účast na turnaji ve svých rukou.

Klíčové postavy Arménie

Nejlepším střelcem domácích je se čtyřmi zásahy Grant-Leon Ranos, za Mönchengladbach však v podstatě nenastupuje. Záložník Artak Dashyan drží střed pole, na klubové scéně je na pěti gólech.

Klíčové postavy Walesu

Na straně hostí se v Premier League rozehrává Harry Wilson, pracovitý ofenzivní univerzál Fulhamu. Brennanu Johnsonovi se věří coby nástupci Garetha Balea, před týdnem dal první gól po přestupu do Tottenhamu.

Arménie vs. Wales kurzy, tipy

Arménie paradoxně doma příliš neexceluje, vyhrála jediné z minulých šesti utkání. Kupříkladu od Ukrajiny zde dostala v Lize národů pětku, navíc porazila jen průměrné Lotyšsko a to pouze o gól.

Naopak Wales se rozjel, na minulém srazu porazil bronzové medailisty ze zimního MS Chorvaty a tým byl poprvé od konce Balea chválen i za herní projev. Tři výhry za sebou rovněž o něčem vypovídají.

S ohledem na výše uvedené důvody, především vzhledem ke zlepšené formě Walesu tipuji výhru hostí. Zároveň hosté hrají poměrně defenzivní fotbal, v podstatě nemají hrotového útočníka, proto čekám maximálně dva góly.

Tip na sázení | Wales vyhraje

Tip na sázeníKurz FortunaKurz TipsportKurz Betano
Výhra Walesu1.941.961.96
Maximálně dva góly1.741.731.75
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci350 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci900 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až25000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené