Spojte se s námi


Fortuna liga

Ani Slavia, ani zahraničí! Český reprezentant nakonec překvapivě zůstává ve svém klubu

Český mládežnický reprezentační forvard měl původně našlápnuto do ciziny. To ale padlo, načež se poté zdálo, že posílí pražskou Slavii. Ani z toho ovšem nakonec nic nebude, hráč zůstává ve stávajícím působišti.

Publikováno

dne

Český mládežnický reprezentační forvard měl původně našlápnuto do ciziny. To ale padlo, načež se poté zdálo, že posílí pražskou Slavii. Ani z toho ovšem nakonec nic nebude, hráč zůstává ve stávajícím působišti.

Zklamaný nejspíš bude po letním přestupovém období Vasil Kušej. Útočník Mladé Boleslavi měl v plánu opustit středočeský celek, oba plánované přestupy mu však nevyšly.

Nejdřív to vypadalo, že Kušej posílí nizozemský Utrecht. Jednání se táhla až příliš dlouho, z trenérské lavice klubu byl navíc odvolán hlavní trenér, který si českého hráče vyhlédl.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Z přestupu tak sešlo a o slovo se hlásila Slavia Praha. Zdálo se, že Kušej oblékne sešívaný dres. Ani to však neklaplo, třiadvacetiletý fotbalista tak stráví podzimní část ligového ročníku v Mladé Boleslavi.

„Vasil Kušej bude pokračovat v Mladé Boleslavi minimálně v podzimní části,“ uvedl generální ředitel Středočechů David Tundra, jehož slova ocitoval také iSport. Ukončil tak veškeré spekulace a dohady.

Kušej zůstává v Mladé Boleslavi, přestoupit může v zimě

„Evidujeme i další nabídky, ale o přestupu klub jednat nebude,“ dodal Tundra. Celek z města Škodovky tak v týmu přinejmenším na podzim udrží jednu ze svých hlavních ofenzivních opor.

Po sedmi kolech nové sezony zatím Kušej zasáhl do čtyř utkání, v jednom z nich vstřelil gól a připsal si na své konto také jednu brankovou asistenci. Blýskl se určitě zajímavými výkony.

Podle kouče Marka Kuliče byl Kušejův přestup do holandské Eredivisie na spadnutí, hráč už byl jednou nohou v Utrechtu. Blízko byl i Kušejův přesun do Slavie, kde o něj velmi stál trenér Jindřich Trpišovský.

Uvidíme tedy, v jaké formě se Kušej na podzim vrátí a kdo se jej případně pokusí získat v lednu. Může to být zahraniční tým, stejně jako Slavia či dokonce Sparta, jež po něm také pokukovala.

Zdroj: FK Mladá Boleslav, iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.