Spojte se s námi


Fotbal

Anglie zveřejnila nominaci na EURO: Návrat Trenta, absence top záložníka, hroťáka a nečekaně i Popa

Česká republika si na Euru po Skotsku a Chorvatsku zahraje i s Anglií. Právě ta v úterý zveřejnila výběr, který do přípravných zápasů povede Gareth Southgate. Kdo v něm chybí?

Publikováno

dne

Česká republika si na Euru po Skotsku a Chorvatsku zahraje i s Anglií. Právě ta v úterý zveřejnila výběr, který do přípravných zápasů povede Gareth Southgate. Kdo v něm chybí?

Zdroj: West Ham United FC

Anglický národní tým zveřejnil svůj výběr v úterý, jen pár hodin po reprezentaci České republiky. Má netradičně 33 hráčů, sedm jich tedy bude muset po přípravných zápasech odjet domů.

Dres Albionu si po krátké pauze obleče Trent Alexander Arnold, pozvánku dostali též obránci Ben Godfrey s Benem Whitem. Překvapením je i nominace Aarona Ramsdalea, který v Sheffieldu neprožil zrovna ideální sezónu.

Jeho nominace je o to překvapivější, že se mezi čtyři gólmany nevešel Nick Pope, dle mnoha expertů jeden ze tří nejlepších brankářů této sezóny Premier League. Na posledním srazu byl Pope dokonce jedničkou.

Mezi 33 vyvolených se nevešla i jiná hvězdná jména. Výbornou sezónu prožili obrínci Aaron Wan-Bissaka, James Tarkowski a Ezri Konsa, ani jeden z nich ale pozvánku nedostal. Mezi záložníky se neprokousal ani tak skvělý hráč jako James Maddison.

V útoku doplatil na trochu slabší sezónu Danny Ings, vynechání hroťáka Southamptonu se dá pochopit. To se však nedá říct o Patricku Bamfordovi, jenž nasázel v dresu Leedsu 17 branek a 8 asistencí. Minimálně v širším výběru se ocitnout bezpochyby měl.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.