Spojte se s námi


Fotbal

Anglie řeší před zápasem s Českem velký malér!

Publikováno

dne

Angličané řeší velký problém! V jejich kempu zůstanou izolovaní hned dva hráči, kteří pravděpodobně nenastoupí k utkání s Českou republikou! Jedná se o dvojici Mason Mount a Ben Chilwell.

Zdroj: West Ham United

Jak se to stalo? V remízovém klání se Skotskem (0:0) byli oba hráči vyfoceni se svým spoluhráčem z Chelsea Billym Gilmourem. 20letý Skot byl později pozitivně testován na Covid-19.

Tím pádem anglická dvojka z Chelsea zůstává v izolaci a pravděpodobně nenastoupí k poslednímu zápasu základní skupiny s Českem. Že by tato ztráta Anglii výrazně oslabila?

Ano, určitě se jedná o drobný psychický šrám, který hráče mohl polekat, ano hlavně Mount je velice kvalitní hráč, který na Euru dvakrát nastoupil v základní sestavě.

Gareth Southgate má však tak kvalitní kádr, že by tato ztráta sílu Anglie snížit neměla. Mezitím je však na 100% jisté, že ať zápas dopadne jakkoliv, tak oba celky postupují mezi nejlepších šestnáct týmů turnaje.

Před utkáním ve Wembley jsou kostky vrženy následovně. Vítěz naší skupiny půjde na druhý tým ze silné skupiny: Francie, Německo, Portugalsko, Maďarsko – zápas se odehraje v Seville.

Druhý tým naší skupiny půjde na vítěze skupiny: Španělsko, Švédsko, Slovensko, Polsko – zápas se odehraje v Kodani. Třetí tým naší skupiny sehraje osmifinálové klání v Budapešti proti Nizozemsku nebo Belgii.

Zdroje: SPORTbible, Luděk Mádl

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.