Spojte se s námi

EURO 2020

Angličtí fanoušci opět namíchli celý svět bučením při německé hymně

Anglie proti Německu v osmifinále Eura, to měla být skvělá podívaná. Už při startu utkání se ale stalo něco, co na fotbalové trávníky rozhodně nepatří. Angličtí fanoušci totiž vybučeli německou hymnu, neudělali to navíc poprvé.

Published

on

Anglie proti Německu v osmifinále Eura, to měla být skvělá podívaná. Už při startu utkání se ale stalo něco, co na fotbalové trávníky rozhodně nepatří. Angličtí fanoušci totiž vybučeli německou hymnu, neudělali to navíc poprvé.

Jedna věc je sportovní rivalita, která k fotbalu patří. Druhá věc je ale respekt k soupeři, který je nezbytně nutný. Ten ale dlouhodobě postrádají fanoušci Anglie, kteří to prokazují takřka při každém zápase Albionu.

Státní hymna před zápasem je symbolem hrdosti a cti. Hráči, kteří mají to privilegium si před svým výkonem tuto posvátnou píseň poslechnout, na to vzpomínají po celý život.

Pokud jim ten zážitek tedy nezkazí tisíce bučících anglických fanoušků.

Když se před osmifinále ve Wembley rozezněla „Deutschlandlied,“ na tribunách se rozjel ohlušující pískot. A to ve světě získalo velice negativní ohlasy.

Fanoušci Anglie navíc podobný čin nepředvedli poprvé. V úvodním duelu ve Wembley totiž stejně tak vypískali hymnu Chorvatska.

Zdroj: Twitter

Reklama
28 Comments

28 Comments

 1. Mycwička

  30. 6. 2021 at 9:33

  Prasata no…

  • Vladimír

   30. 6. 2021 at 12:40

   Souhlas, ale to urážíte prasátka, ta jsou užitečná. Hlavně, když se tam vysvlékali ti potetovaní angličtí tlusťoši, fujtajbl.

   • Mycwička

    30. 6. 2021 at 13:33

    Jj, to by mělo bejt braný jako trestnej čin a terorismus.

  • Lucky

   30. 6. 2021 at 19:37

   Tohle by UEFA měla brát jako rasismus a anglickou reprezentaci vyloučit, aby si to příště fanoušci rozmysleli.

 2. Millwall

  30. 6. 2021 at 10:50

  Daleko více namíchli celý svět poklekáváním a buzerantskou paskou na ruce kapitána !

  • Mycwička

   30. 6. 2021 at 11:16

   Mývale ty drž hubu.

   • Petr

    30. 6. 2021 at 19:58

    A proč by měl Millwall mlčet…. nepíše snad PRAVDU ?

  • jan

   30. 6. 2021 at 17:04

   hm, haha. vtipné. tak ses předved, vláďo. co dalšího tam máš?

   • Breta

    30. 6. 2021 at 18:06

    Ale říká to dobře. To že Angličani začali lezt arabum a černochům prdele, a nutí k tomu ostatni, tak to je uhozene. Akorát tím chtějí schovat to co léta dělali v kolonizaci Afriky. Bych Anglii odstrihl od Evropy úplně, ať si je tam sežerou migranti. Stejně, kamkoliv do většího města člověk přijede, tak je to samej Arab a černej. Londýn, Leeds, bradford, Manchester, atd atd. Jezdím tam, tak tovidim

    • Karel

     1. 7. 2021 at 9:35

     Jo,jo,kde jsou ty časy.

    • Breto nemej deti

     1. 7. 2021 at 22:08

     Prase jako ty ma zustat doma a koupit si odznacek SPD. Protoze prasatko jako ty nikde v zahranici vitany neni. Kvuli takovym omezencum jako ty nas vidi vsude jako povl. Ty teda povl ses 😀

  • Petr

   30. 6. 2021 at 19:53

   Jo. Ani tohle do toho sportu nepatří. Už kvůli hloupým a nereálným snahám vnucovat LGBTI názory. To se opravdu nedá vnutit a musí to nasírat mraky lidí. Takže souhlas.

  • Petr

   30. 6. 2021 at 19:56

   👍

 3. Brain

  30. 6. 2021 at 11:12

  Skuteční bojovníci za práva 500 let kolonizovali násilně svět.Miliony otroků s Afriky rozvezli po celém světě a dnes před nimi poklekávají a ty co s tím nemají nic společného označují za rasisty.Pokrytectví a křiváctví nejhrubšího zrna.

 4. jirmisan

  30. 6. 2021 at 11:49

  fňuk, fňuk no a co pořád, tak si zpívaj oplzlí písně a bučej, prostě někde zůstala mentalita vše při starém, chápu, že dnešní hyperkorektní aktivisti-fotbalisti a novináři by z fotbalu nejraději udělali hru klečících translidí s duhovýma páskama a trikem BLM a na tribunách mrtvo maximálně heslo refugees welcome, ale lidi jim na to zatím většinově se.rou. Výborně England lads jedeme dál.

 5. grxt

  30. 6. 2021 at 12:03

  Fucking Germany.
  Od roku 1939 forever.
  Bravo england fans.
  Bůůůů, bůůů – až na tu duhovou buzeranskou pásku kapitána.

 6. Martin

  30. 6. 2021 at 12:17

  S tím celým světem bych to nepřeháněl. Bylo to nevkusný, na druhou stranu mě tím fakt nenaštvali a co jsem viděl kolem sebe, tak tam taky nikdo z lidí, co přišli na velký plátno nebyl naštvaný. Každýho spíš štve to klečení a ruce v pěst, duhový pásky atd. A samozřejmě fandění českých tv komentátorů a jejich hlášky, to je proti bučení jiná káva:)

  • Mycwička

   30. 6. 2021 at 12:41

   Bučení při hymně je prasárna. Je to stejná prasárna jako když byla na Spartě minuta ticha za zesnulýho (už nevim kdo to byl) a bohemáci do toho skandovali smrt Spartě . . .

 7. Paul

  30. 6. 2021 at 15:57

  Jsou to vidláci, kteří si hrajou na pupek světa…

  • PAVEL

   1. 7. 2021 at 7:44

   Přesně tak. Jsou to obyčejní BURANI

 8. Dorian

  30. 6. 2021 at 18:17

  Nerozumíš tomu.

 9. Je mi z nich na bliti

  30. 6. 2021 at 19:20

  Mam pocit ze opet prisel ten cas kdy by meli tydle retardy vypakovat z evropskejch soutezi na deset let aby sklidnili hormonek. Bucet na hymnu nadavat 10 lety holce do kurev a kund jinej vesmir….

 10. Millwall

  30. 6. 2021 at 20:07

  Když Němci piskali při Maďarské hymně to bylo zřejmě v pořádku Mycwo že ?!

 11. Rudoarmějec

  1. 7. 2021 at 0:32

  Tak Němce nemá nikdo normální rád no

 12. Jirka

  1. 7. 2021 at 0:39

  Nevím, kde berete „informaci“, že ti fanoušci „namíchli celý svět“.
  Předpokládám, že drtivé většině lidí je to úplně jedno nebo to chápou. Důvodů pro bučení na Němce je určitě více, než aby se našel nějaký pro to na ně nebučet. Je fakt, že v přítomnosti skopčácké královské rodinky bučet nemuseli.

 13. Zdeněk

  1. 7. 2021 at 6:01

  Hlavně že Němci poklekli na protest proti rasismu. Na druhou stranu by měl při Německé hymně bučet celý svět aby se nezapomnělo na miliony padlých ve válce.

 14. Fanda

  1. 7. 2021 at 6:17

  Němečtí hráči se měli cítít uraženi , opustit hřiště a zápas neodehrát. Takový je moderní trend.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EURO 2020

Kolik vydělal český fotbal na povedeném Euru? A kam zamíří vydělané peníze?

Rok 2021 se v reprezentačním prostředí nese v duchu začátku kvaifikace na MS 2022 v Kataru, ale stěžejní událostí roku bylo fotbalové Euro. Česká fotbalová reprezentace se představila ve skvělém světle.

Published

on

By

Rok 2021 se v reprezentačním prostředí nese v duchu začátku kvaifikace na MS 2022 v Kataru, ale stěžejní událostí roku bylo fotbalové Euro. Česká fotbalová reprezentace se představila ve skvělém světle. Postoupila ze skupiny a nebyla daleko od semifinále! Jak se tahle senzační cesta vyplatila ekonomicky?

Těžká skupina s Anglií, Chorvatskem a Skotskem nebyla pro Česko neschůdná, jak mnozí předpokládali. Do osmifinále jsme proklouzli ze třetího místa a proti Nizozemsku jsme byli v roli outsidera.

Přes Oranjes se českému týmu však podařilo postoupit do čtrfinále, kde naši reprezentanti nestačili na silné Dány. Po sportovní stránce český fotbal překvapil a byl konkurenceschopný.

UEFA odměnila FAČR částkou 441 milionů korun. Pro běžného smrtelníka astronomická částka, že? Jenže postavte ji do kontrastu příjmu světových hvězd, ty si během jediné sezóny vydělají stejně a někteří dokonce ještě větší balík.

Ještě je nutné podotknout, že FAČR měla na celý turnaj vysoké náklady. Což znamená, že konečný zisk z celé akce je daleko nižší.

Vzpomeňte na náročné cestování a přelety po celé Evropě. Celkové výdaje na EURO včetně odměn pro celý tým jsou 381 milionů Kč.

Takže z celkové relativně vysoké odměny zbylo „pouze“ 60 milionů. Oněch šest desítek milionů by mělo mířit na dofinancování mládežnických reprezentací.

Zdroj: fotbal.cz, Luděk Mádl

Pokračovat ve čtení

EURO 2020

Hraný sestřih nejlepších momentů EURA 2020 baví internet! Nechybí ani gól Patrika Schicka

Neuvěřitelně povedenou věc vytvořili internetoví baviči z Tedeku Hub. V necelých 3 minutách precizně zahráli a připomněli ty nejlepší momenty z letošního evropského šampionátu a k tomu přidali značnou dávku vtipu! Tahle vzpomínka na EURO 2020 vás zatraceně pobaví.

Published

on

By

Neuvěřitelně povedenou věc vytvořili internetoví baviči z Tedeku Hub. V necelých 3 minutách precizně zahráli a připomněli ty nejlepší momenty z letošního evropského šampionátu a k tomu přidali značnou dávku vtipu! Tahle vzpomínka na EURO 2020 vás zatraceně pobaví.

První scénka nepatří nikomu jinému než Patriku Schickovi, který vsítil nejhezčí gól turnaje hned v úvodním zápase České republiky proti Skotsku. Vzpomínka na zamotaného gólmana Skotů v podaní Tedeku Hub hodně baví.

Následuje zbytek sestřihu, ve kterém nechybí připomínka skvělých výkonů Paula Pogby nebo selhání mladičkých exekutorů penalt Mbappého a Saky. V závěru pochopitelně musí být italská radost s pokřikem „It is coming to Rome“.

Takhle hrané scénky fotbalu přidávají velký kredit i mezi (ne)fotbalovou veřejností. Video s internetovými baviči zaznamenalo během dvou dnů téměř milion zobrazení. Podívejte se sami.

Podělte se s námi do komentářů o vaše dojmy a o to, co vás nejvíce pobavilo.

Zdroj: Tedeku Hub

Pokračovat ve čtení

EURO 2020

Anglie vítězem MS 2022? Podle Southgatea naprostá nutnost, důvod je prostý

Kdo podle vás vyhraje mistrovství světa v roce 2022? Gareth Southgate má v tomhle jasno! Existuje jeden hlavní důvod, proč Anglie na příštím MS zkrátka „musí“.

Published

on

Kdo podle vás vyhraje mistrovství světa v roce 2022? Gareth Southgate má v tomhle jasno! Existuje jeden hlavní důvod, proč Anglie na příštím MS zkrátka „musí“.

Potřebujeme zapomenout. Asi takto by se dal přeložit výrok Garetha Southgate, který v předešlých hodinách zveřejnil fotbalový web Goal. Nutno podotknout, že anglická reprezentace byla úspěchu vskutku blízko.

Jenže přišel penaltový rozstřel, který tým Anglie nezvládl. A Southgate vzal po evropském šampionátu vše na sebe.

Anglie byla dalšímu historickému úspěchu nejblíž od roku 1996. Tehdy nestačila v semifinále Německu, kterému podlehla rovněž po penaltách – 5:6. A hádejte, kdo v rozhodující chvíli zklamal. Ano, Southgate…

Na domácí půdě byla porážka o to zdrcující. Ovšem zpátky k letošnímu mistrovství Evropy. „Nejlepší pro nás bude toto zklamání hodit za hlavu a plně se soustředit na kvalifikaci pro mistrovství světa 2022,“ řekl v rozhovoru Southgate.

Dále také dodal, že na nadcházejícím šampionátu neberou nic jiného, než celkové prvenství. „Potřebujeme vyhrát finále mistrovství světa 2022. Neexistuje nic, co by se dalo srovnat s finálovou účastí na tak velkém turnaji. Potřebujeme to konečně prolomit.

Cokoliv v následujících osmnácti měsících podnikneme musí vést k tomu, že budeme schopni čelit této výzvě na mistrovství světa. A být v ní úspěšní.“ Southgate tak poslal fanouškům Albionu jednoznačný vzkaz. A má pravdu, Anglie konečně potřebuje prolomit ono prokletí a vyhrát velký turnaj.

Na tato slova koneckonců zareagoval i Harry Maguire, kapitán letošního reprezentačního výběru Anglie. „Bolí to, vždycky bude. Dá se vůbec překonat prohra v penaltovém rozstřelu, když máte šanci stát se evropskými šampiony?

Možná pouze, když nějaký velký turnaj vyhrajete. A samozřejmě to nebolí jen nás, hráče nebo realizační tým. Zasáhlo to každého.“

Anglie momentálně vede kvalifikační skupinu I s devíti body, když rozstříleli San Marino 5:0 a zdolali Albánii (2:0) a Polsko (2:1).

Pokud v dalším zápase, který čeká výběr Southgatea druhého září, porazí na venkovní půdě Maďarsko a Poláci doma zvítězí nad Albánií, jejich náskok na čele skupiny by se díky této skutečnosti navýšil na pět bodů.

Zdroj: Goal, Livesport

Pokračovat ve čtení

Oblíbené

Reklama