Spojte se s námi


Fotbal

Anglický fotbalista Ivan Toney byl suspendován na 8 měsíců, důvodem je porušení sázkařských pravidel!

Útočník anglické reprezentace a dlouholetá opora Brentfordu Ivan Toney má problém. Za porušení sázkařských pravidel byl suspendován od veškerých fotbalových aktivit na dobu 8 měsíců. Navíc zaplatí pokutu 50 tisíc liber.

Publikováno

dne

Útočník anglické reprezentace a dlouholetá opora Brentfordu Ivan Toney má problém. Za porušení sázkařských pravidel byl suspendován od veškerých fotbalových aktivit na dobu 8 měsíců. Navíc zaplatí pokutu 50 tisíc liber.

Anglická fotbalová asociace vydala dnes oficiální prohlášení, tykající se britského forvarda. Toney má zákaz účastnit se jakýchkoliv s fotbalem spojených aktivit a to po dobu 8 měsíců. Jeho distanc tak platí do 16. ledna 2024.

Nadále byl asociací velmi razantně upozorněn na jeho budoucí kroky. Útočník Brentfordu FC je obviněný z 262 porušení sázkařských pravidel FA mezi 25. únorem 2017 a 23. lednem 2021.

FA nakonec stáhla 30 těchto obvinění, k následným 232 případům se útočník doznal sám. Po osobním výslechu byly zmíněné uvalené sankce předneseny nezávislou Regulační komisí FA.

Toneymu je povolen návrat pouze do tréninkového režimu s klubem, a to 4 měsíce před vypršením platnosti trestu. Konkrétně tedy od 23. září 2023.

Důvody pro zmíněné tresty uvalené Regulační komisí ještě nejsou sepsány tzv. „černé na bílém“. Publikovány prý budou až ve správný čas.

FA tedy prozatím čeká, než v řízení učiní další kroky. Stejně tak čeká i vedení Brentfordu, jehož postih útočníka Toneyho jistě taktéž nemine.

Hráč byl s fotbalovým gamblingem spojován již jednou, v listopadu loňského roku. Na Twitteru pak sepsal doznání, že spolupracuje s vládními orgány na vyšetřování. Tehdy se ovšem na povrch nedostalo nic.

Dle pravidel FA je všem hráčům Premier League, Football League, National League a hráčkám Women’s Super League (nejvyšší ženská ligová soutěž) zakázáno sázet na jakýkoliv fotbalový zápas či soutěž po celém světě. A to jak napřímo, tak přes prostředníka.

Zdroj: Twitter, Sportbible

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.