Reklama

Angličané už se vidí ve finále. Schmeichel je popíchl krutým faktem

Anglii čeká večer zápas o finále mistrovství Evropy. V cestě jí stojí nepříjemné Dánsko, na Ostrovech ho ale neberou jako soupeře a už se vidí ve finále. Na to zareagoval gólman outsiderů Kasper Schmeichel.

V Anglii už se vidí ve finále velkého turnaje. Fanoušci nepochybují, že jejich fotbalisté porazí papírově slabší Dány. Vzhledem ke středečním vydáním denního tisku to občas vypadá, že se vůbec nemusí hrát. Posuďte sami.

Anglii věří i její ikony, třeba Rio Ferdinand řekl, že pokud má někdy Anglie vyhrát velký turnaj, tak letos. „Mám pocit, že to bude náš turnaj. Všechno do sebe zapadá.”

„Jestli někdy máme vyhrát Euro, tak teď. Lepší šance už nikdy nepřijde,” souhlasil s ním jeden z nejlepších útočníků fotbalové historie Alan Shearer.

Ani hráčům sebedůvěra nechybí, Jack Grealish v jednom z pozápasových rozhovorů upozornil na sílu ofenzivy. „Máme hned šest hráčů, kteří můžou hrát vedle Harryho Kanea. Mě, Jadona Sancha, Marcuse Rashforda, Raheema Sterlinga, Phila Fodena a Bukayoa Saku. Je až děsivé, jak jsme dobří.”

Sebevědomí Angličanů neuniklo severskému protivníkovi. Dánský brankář Kasper Schmeichel nalil benzín do ohně, když popíchl Angličany faktem, že ještě nikdy nepostoupili do finále Eura. „Byli tam snad někdy? Nevím… Vyhráli někdy?”

To anglické fanoušky hodně pobouřilo, přitom je to holý fakt. Angličané si zahráli zatím “pouze” finále mistrovství světa, na úspěch na evropské scéně zatím čekají. To Dáni Euro roku 1992 vyhráli.

Zdroj: Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jak to že ten anglickej pózerskej ksindl hraje skoro neustále doma? Celé tohle rádoby mistrovství je neregulerní!

  2. Strašná holomajzna. Kopaná. Český divák byl nepochybně nadšen. Je na podobnou hru zvyklý, dovede ji ocenit, má ji rád.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené