Spojte se s námi


Bundesliga

Angažmá Sadia Maného v Bayernu Mnichov je po posledním incidentu s největší pravděpodobností u konce!

Ještě před měsícem nemyslitelná věc se nejspíše stává realitou. Konec Sadia Maného v mnichovském celku nastane mnohem dříve, než bylo plánováno. Po posledním incidentu se Saném došla vedení klubu trpělivost!

Publikováno

dne

Ještě před měsícem nemyslitelná věc se nejspíše stává realitou. Konec Sadia Maného v mnichovském celku nastane mnohem dříve, než bylo plánováno. Po posledním incidentu se Saném došla vedení klubu trpělivost!

Senegalský křídelník se brzy po příchodu na Allianz Arénu stal velkým oblíbencem nejen fanoušků, ale především také vedení klubu. To si mnulo ruce, jelikož Mané do Bavorska přišel za necelých 32 milonů eur, což byl vzhledem k jeho kvalitám skvělý nákup.

Nutno podotknout, že od svého relativně nedávného příchodu již vynechal řadu především ligových utkání. Mimo hru jej poslalo zranění. Ovšem v těch, v kterých nastoupil, byl pro mužstvo obrovským přínosem. Absence Maného kvalit byla a doteď je znát především v Anglii, kde je jeho bývalý Liverpool téměř poloviční, co se výkonnosti týče.

Afričanovo angažmá v Německu ovšem začíná zajíždět do velmi zlých kolejí. Po poslední čtvrtfinálové porážce s Manchesterem City v rámci Ligy Mistrů se odehrál incident, kdy Mané fyzicky napadnul spoluhráče Saného.

Za onu okolnost si hráč odnesl nejen finanční trest, ale také vyřazení z kádru pro duel proti Hoffenheimu, který Bayern mimo jiné nedotáhl do vítězného konce. Po veřejné omluvě klubu se zdálo, že se situace vyřeší a křídelník tak v klubu zůstane i nadále, jenže opak je pravdou.

Vedení Bayernu dle informací novináře Floriana Plettenberga ze Sky Sports DE udělá po interních stránkách vše, aby zajistilo Senegalcův odchod již na konci této sezony! V klubu ho neudrží ani stávající kouč Thomas Tuchel.

S přesunem tak velkého jména se pochopitelně bude vázat spoustu přestupových spekulací. Sadio Mané i přes incident jistě je a v létě bude horkým zbožím na přestupovém trhu a evropských destinací, kam by mohl zamířit, se meze nekladou.

Rozhodně se ovšem nejedná o způsob, kterým původně chtěly obě strany angažmá ukončit, řešení se ale zdá býti nevyhnutelné.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené