Spojte se s námi


Fotbal

Ancelotti do Manchesteru United? Italský kouč má na stole údajně tuto nabídku

Carlo Ancelotti v poslední době plní novinové titulky snad více než kdy předtím. Nejvíce je italský kouč spojován s odchodem do Brazílie, kde by mohl převzít národní tým. Nyní se ovšem ve Španělsku mluví o tom, že mu na stole přistála nabídka z Manchesteru United.

Publikováno

dne

Carlo Ancelotti v poslední době plní novinové titulky snad více než kdy předtím. Nejvíce je italský kouč spojován s odchodem do Brazílie, kde by mohl převzít národní tým. Nyní se ovšem ve Španělsku mluví o tom, že mu na stole přistála nabídka z Manchesteru United.

Ancelotti v Realu Madrid

Být koučem Realu Madrid není žádný med. O tom se už ostatně Ancelotti přesvědčil. Bílý balet trénoval už jednou od roku 2013 do jara 2015. Tehdy odcházel po 119 odkoučovaných zápasech. Nyní už je tedy na vyšším čísle, když do dnešního dne má na svém kontě 136 utkání. Jde tedy po AC Milán (420 zápasů) o druhé nejdelší angažmá.

„Říkají mi, že jsem stará škola, přesto jsem tady už 30 let,“ nechal se italský kouč nedávno slyšet v rozhovoru pro Diario AS. Zatím však tento již 64letý kouč předvádí se svým týmem skvělé výkony.

V Lize mistrů vyhrál Real Madrid všechny své zápasy a v La Lize prohrál pouze jednou s Atlétikem Madrid. Krom dalších dvou remíz se Sevillou a Vallecanem však všechny ostatní duely vyhrál. Vypadá to tak na další skvělou sezonu. Jenomže i přesto se čím dál více mluví o jeho odchodu v příštím roce.

Brazílie

Poslední týdny se nejvíce mluví o odchodu k brazilskému národnímu týmu. Ten není v dobré situaci, když se mu vůbec nedaří v kvalifikaci na mistrovství světa. Kanárci navíc nemají stálého trenéra, když je prozatím vede Fernando Diniz. K tomuto tématu se na jedné tiskové konferenci vyjádřil i José Mourinho, který to vidí na Italovo setrvání v hlavním městě Španělska.

Ancelotti má navíc s Realem Madrid smlouvu do konce této sezony. Španělské deníky mluví o tom, že Florentino Pérez by rád dodal týmu svěží dech. Otázkou je to, zda bude chtít měnit něco, co tak skvěle funguje. Sezona se však hodnotí až na konci a zatím Bílý balet žádnou trofej nezískal.

Manchester United

Manchester United se nachází v nemalých problémech. Mluví se o tom, že Erik ten Hag ztrácí kabinu. Výsledky a především pak předváděné výkony jsou rozhodně daleko za očekáváním. Pokud se to rychle nezmění, tak se dá počítat s tím, že bude vedení hodně přemýšlet o změně.

Red Devils už ale dle Madrid Xtra jednal a Ancelottimu měl nabídnout angažmá. Zda to ovšem bude pro italského kouče zajímavá volba, to se uvidí v příštím roce. Jak je ale vidět, o nabídky nouzi nemá.

Zdroj: Madrid Xtra, X, Diario AS

Reklama

Oblíbené