Spojte se s námi


Fotbal

Ancelotti: Bylo to velmi těžké, mnohem těžší, než jsme si mysleli, že bude. Soupeř byl lepší v prvním poločase, my ve druhém. Takové už finále bývá

Real Madrid opět slaví. Nejúspěšnější tým Ligy mistrů v sobotu večer vyhrál svou patnáctou trofej v této soutěži a Toni Kroos končí kariéru na samotném vrcholu. Jaké byly reakce trenéra Carla Ancelottiho po utkání?

Publikováno

dne

Real Madrid a jeho trenér Carlo Ancelotti opět slaví. Nejúspěšnější tým Ligy mistrů v sobotu večer vyhrál svou patnáctou trofej v této soutěži a Toni Kroos končí kariéru na samotném vrcholu. Jaké byly reakce trenéra po utkání?

Svátek fotbalu je za námi. Borussia Dormund ve finále Ligy mistrů potvrdila svou nespornou kvalitu, avšak měla problém s proměňování střeleckých příležitostí.

Ve druhém poločase převzal iniciativu Real Madrid, avšak svůj tým držel vynikající gólman Kobel. Na hlavičku Carvajala ale nestačil a na konečných 2:0 poté upravoval Vinícius.

Real Madrid tak mohl slavit svůj patnáctý triumf v soutěži, ve které je suverénně nejúspěšnějším týmem. Za ním je se sedmi trofejemi AC Milán, šest mají Liverpool a Bayern Mnichov.

Ancelotti po výhře v Lize mistrů

„Na tohle si nikdy nezvyknete. Bylo to velmi těžké, mnohem těžší, než jsme si mysleli, že bude. Museli jsme přečkat první poločas, ve druhém jsme ztráceli míč méně a hráli lépe.

To všechno jsou ale maličkosti, vyhráli jsme. Sen pokračuje!“ řekl Ancelotti krátce pozávěrečném hvizdu, který přisoudil jeho týmu další trofej.

„Opravdu těžký zápas. Soupeř byl lepší v prvním poločase, my ve druhém. Takové už finále bývá. Dokázali jsme vyhrát a zakončili fantastickou sezonu.

Historie a tradice klubu, kvalita hráčů, jedna velká rodina, dobrá atmosféra v kabině. To vše nás dovedlo k velkému triumfu,“ zhodnotil výkony obou týmů populární Don Carlo, který se nesmazatelně zapsal do srdcí fanoušků Los Blancos.

Zdroj: Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.