Spojte se s námi


Fotbal

Alexander Isak? Je to výjimečný talent. Hráč, o kterého nechcete přijít, má jasno kouč Newcastlu

V posledních několika dnech přinesla britská média informaci o potenciálním šokujícím transferu v Premier League. Alexander Isak totiž měl naznačit přestup do Arsenalu, přičemž na tohle téma se v posledních několika hodinách vyjádřil kouč Newcastlu Eddie Howe.

Publikováno

dne

V posledních několika dnech přinesla britská média informaci o potenciálním šokujícím transferu v Premier League. Alexander Isak totiž měl naznačit přestup do Arsenalu, přičemž na tohle téma se v posledních několika hodinách vyjádřil kouč Newcastlu Eddie Howe.

Velká hvězda Newcastlu a budoucnost švédského fotbalu. Alexander Isak v posledních letech dokazuje, že je vskutku výjimečným fotbalistou a vzhledem k nedávným zprávám britských médií je tedy otázkou, jak dlouho v Newcastlu ještě vydrží.

Zájem totiž nedávno údajně projevil londýnský Arsenal. Nutno ale dodat, sám hráč se k potenciálnímu transferu ještě věcně nevyjádřil.

Navíc, v aktuálně osmém celku Premier League má smlouvu až do konce června roku 2028. Jakýkoliv zájemce by si rovněž musel připravit pořádný balík peněz. Renomovaný web Transfermarkt totiž uvádí, že Švédová současná tržní hodnota činí 70 milionů eur.

Prioritou pro Newcastle ale pochopitelně je Isaka udržet. Jeho kvalit si je vědom si momentální kouč týmu Eddie Howe.

„Je to vynikající talent a nikdo v klubu by o něj nechtěl přijít. Je prostě jiný. Když zůstane zdravý a budou se mu vyhýbat zranění, dokáže opravdu velké věci,“ řekl Howe na adresu čtyřiadvacetiletého Švéda.

Isak a jeho fenomenální asistence

Rodák ze Solny dokázal své kvality už několikrát. Například už v minulém roce, konkrétně v zápase Newcastlu s Evertonem, kdy takhle parádně asistoval na gól Murphyho.

„Nějak to neřeším. Mluví se o tom už v několika přestupových oknech. Beru to jako běžnou věc. Všichni ví, že v létě může něco přijít a může se stát, že odejdu, ale momentálně na to nemyslím,“ uvedl Isak už dříve na téma možného přestupu, jehož slova ocitoval také server talkSPORT.

S odchodem z Newcastlu je pak spojován také Bruno Guimaraes. Co se ale Isaka týče, Arsenal o něj údajně jevil zájem už v době, kdy ještě hájil barvy Realu Sociedad. Mohl by nicméně švédský forvard zamířit na Emirates Stadium už po sezóně?

Gunners totiž už nyní začínají přemýšlet o letním přestupovém okně. Poohlédnout se chtějí právě po novém útočníkovi, ať už jde o hroťáka nebo křídelníka.

Zdroj: The Mirror, Transfermarkt, X – Fabrizio Romano

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.