Spojte se s námi


Fotbal

Al Hilal je blízko k zisku hvězdy PSG. Marco Verratti by měl v nejbližších dnech dokončit svůj přestup

Záložník PSG Marco Verrati je blízko k odchodu do Al Hilal. Oba kluby nyní jednají o přestupové částce. Pokud vše půjde podle plánu, bude italský fotbalista další zvučnou posilou pro Saúdskou Arábii.

Publikováno

dne

Záložník PSG Marco Verrati je blízko k odchodu do Al Hilal. Oba kluby nyní jednají o přestupové částce. Pokud vše půjde podle plánu, bude italský fotbalista další zvučnou posilou pro Saúdskou Arábii.

Včera dorazila do Paříže delegace ze Saúdské Arábie, která měla za cíl představit své plány a přemluvit k přestupu Kyliana Mbappého do klubu Al Hilal.

Jak se zdá, tak francouzský útočník nebyl jediným důvodem této návštěvy. Saúdskoarabský tým je velmi blízko k dokončení přestupu středního záložníka Marca Verrattiho.

Oba kluby nyní jednají o přestupové částce. PSG požaduje kompenzaci více jak 30 milionů eur. Italskému fotbalistovi je nabízena smlouva na tři roky a pokud se kluby dohodnou mezi sebou, nemělo by přestupu nic bránit.

Verratti přestoupil do Francie v roce 2012 z italského klubu Pescara. V klubu tedy působí už 11 let a za ty roky se stal jednou z ikon francouzského úřadujícího mistra.

Během těchto let odehrál přes 400 utkání a získal třicet trofejí. Tu nejcennější se mu ovšem vyhrát nepodařilo, když PSG nezvládlo finále Ligy mistrů a prohrálo proti Bayernu Mnichov.

Al Hilal tak získá další díl do nově rozestavěné skládačky. Trošku to nutí k zamyšlení, jak bude celý tým fungovat na hřišti a zda si k sobě spousta nových tváří najde cestu.

Saúdskoarabský tým již dříve dokončil příchody Kalidou Koulibalyho, Sergeje Milinkoviće-Saviće a Rúbena Nevese. Včera byla oznámena další posila, kterou se stal brazilský křídelní fotbalista Malcolm, jehož si můžeme pamatovat z neúspěšného působení v Barceloně.

Nějakou dobu se taktéž spekuluje o příchodu hrotového útočníka Aleksandara Mitroviće, za něhož si už Fulham dokonce našel náhradu.

Pokud bychom sečetli přestupové částky z již dokončených přestupů, dostali bychom částku 178 milionů eur. S příchodem Verrattiho a Mitroviće by tato částka poskočila o dalších zhruba 70 milionů.

Zdroje: Twitter – Fabrizio Romano, Transfermarket

Reklama

Oblíbené