Spojte se s námi

Fotbal

Agüero poprvé po konci kariéry promluvil o svých pocitech

Bývala hvězda Manchesteru City Sergio Agüero se rozpovídala na téma jeho zdravotního stavu a momentu, kdy si uvědomil, že je něco s jeho zdravím špatně.

Publikováno

dne

Bývala hvězda Manchesteru City Sergio Agüero se rozpovídala na téma jeho zdravotního stavu a momentu, kdy si uvědomil, že je něco s jeho zdravím špatně.

Jak jsme vás nedávno informovali, bývalý kanonýr Manchesteru City, který v létě po deseti letech v anglickém klubu přestoupil do Barcelony, se moc dlouho ve slunné katalánské metropoli neohřál. V listopadu byl nucen kvůli zdravotním problémům se srdcem ukončit svoji bohatou fotbalovou kariéru.

Pocity zděšení

Obávaný útočník se poprvé od svého složitého rozhodnutí vyjádřil o tom, jak zvládl děsivý okamžik týkající se jeho zdraví a života. „Když se to stalo, myslel jsem, že to nic není a že budu v pořádku,“ řekl na platformě Twitch.

„Když jsem ale dorazil do nemocnice a nechali mě v malém pokoji samotného se spoustou monitorů kolem sebe, uvědomil jsem si, že je něco špatně,“ povídal na citlivé téma.

Konec kariéry

Hvězdnému útočníkovi byla diagnostikována srdeční arytmie a doktoři mu doporučili, aby s fotbalem s ohledem na jeho zdraví raději přestal. „Po dvou dnech hospitalizace jsem již začal být nervózní,“ pokračoval.

Nakonec se přece jen rozhodl ukončit po necelých pěti zápasech za nového zaměstnavatele svou fotbalovou kariéru. „Prvních patnáct dní jsem zažíval hrozné chvíle,“ dodal.

Nyní to vypadá tak, že se se svým těžkým rozhodnutím již smířil a užívá si zase života. V roce 2009 mu dcera argentinské hvězdy Diega Maradony porodila syna Benjamina.

Mladí manželé se bohužel po čtyřech letech manželství rozvedli. V posledním roce je známý tím, že na Twitchi streamuje hraní her a stal se na této platformě nejrychleji rostoucím streamerem v květnu loňského roku.

Přestup Álvareze do City

Ve svém streamu také ohodnotil přestup dalšího argentinského hráče do jeho bývalého klubu Manchester City, Juliána Álvareze z River Plate.

„Je to úžasný fotbalista, mám s ním dobrý vztah,“ řekl Agüero. „Ptal se mě na nějaké věci ohledně klubu a já mu sdělil své zkušenosti,“ doplnil. Dvaadvacetiletý útočník zůstane minimálně do konce tohoto roku v Argentině.

Zdroj: Goal

Reklama

Oblíbené