Spojte se s námi


Premier League

Agent Jorge Mendes odletěl do Manchesteru! United se dnes chystají podat oficiální nabídku za Fernandese

Publikováno

dne

Portugalský deník Record zveřejnil informaci, že agent Jorge Mendes, který ve středu dokončil přestup Gedsona Fernadese do Tottenhamu, má dnes schůzku s vedením Manchesteru United, který se chystá podat oficiální nabídku za Bruna Fernandese.

Podle dostupných informací chce Sporting za svého kapitána 50 milionů liber + dalších 15 milionů v bonusech. Manchester United ovšem takovou částku zaplatit nechce a rád bych ji snížil nabídnutím hráče ze svých řad.

Nejvíce zmiňovaná je dvojice Marcos Rojo a Andreas Pereira. Především druhý jmenovaný by mohl Sporting velice zajímat. Jelikož brazilský záložník podával na Old Trafford dobré výkony a stále je velmi mladý, tudíž by ve Sportingu mohl dále růst.

Pokud by totiž do United skutečně Fernandes přestoupil, měl by Pereira zase o jednu konkurenci navíc, jelikož jde o podobný typ hráčů.

O pětadvacetiletého Portugalce byl už zájem v létě, jenomže místo toho, aby odešel, tak prodloužil s lisabonským celkem smlouvu až do roku 2023.

Ve svých vynikajících výkonech ale Fernandes pokračuje, když ve 25 zápasech v letošní sezoně nastřílel z pozice ofenzivního záložníka 15 gólů a u dalších 13 asistoval.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.