Spojte se s námi


Bundesliga

Adam Hložek by mohl posílit West Ham a stát se spoluhráčem Coufala a Součka. Kolik bude stát?

Je možné, že se chystá další velký přesun českého reprezentanta. Kádr anglického West Hamu, za který hrají Vladimír Coufal s Tomášem Součkem, může posílit Adam Hložek. Kolik by v případě přesunu mohl bývalý Sparťan stát peněz?

Publikováno

dne

Je možné, že se chystá další velký přesun českého reprezentanta. Kádr anglického West Hamu, za který hrají Vladimír Coufal s Tomášem Součkem, může posílit Adam Hložek. Kolik by v případě přesunu mohl bývalý Sparťan stát peněz?

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V sobotu mu videorozhodčí neuznal branku proti Gruzii (1:1). Český reprezentant Adam Hložek ale vedle evropského šampionátu řeší také svoji budoucnost. Sice se stal mistrem Bundesligy a vyhrál i domácí pohár, ale jeho vytížení v Leverkusenu není dostatečné.

Odejde tedy za novou výzvou? Stále teprve jedenadvacetiletý útočník je podle britského deníku Mirror spojován s přestupem do londýnského West Hamu. Hložek má v Německu smlouvu do léta roku 2027.

Podle informací zmíněného deníku má mít odchovanec Zbrojovky Brno cenovku ve výši 12 milionů liber (přibližně 355 milionů korun). West Ham chce před novou sezonou posílit útok.

Přestup by nesl jasnou českou stopu

Celý přesun dává z českého pohledu jasný smysl. Spolumajitelem West Hamu je Daniel Křetínský. V kádru devátého celku uplynulého ročníku Premier League navíc dlouhodobě působí dvojice Tomáš Souček a Vladimír Coufal.

Útok Kladivářů v minulé sezoně vyprodukoval šedesát branek, což je víceméně průměrné číslo. Hložkovou největší konkurencí by případně byli Michail Antonio, Danny Ings, Mohammed Kudus či Jarrod Bowen. Možná dorazí i někdo další.

Na Britských ostrovech si může Hložek vylepšit bundesligové statistiky. Za dva roky vstřelil v Německu pouhých sedm branek a přidal šest asistencí. V domácím poháru má bilanci 4+1 a v těch evropských pro změnu 3+4.

Nová výzva a místo, kde bude Hložek pravidelně nastupovat, jistě pomůže ke zlepšení jeho výkonů. Těžila by z toho i reprezentace.  

Zdroj: Mirror, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.