Spojte se s námi


Fotbal

AC Milán vyvrátil spekulace o ztroskotání jednání s Leãem! Tohle poškozuje image klubu i hráče, zní z oficiálního prohlášení

Italský velkoklub AC Milán poskytl nové informace, co se týče jednání o nové smlouvě s portugalskou hvězdou Rafaleem Leãem. Podle oficiální zprávy Rossoneri nebyly předchozí spekulace založené na pravdě a klub s ním o novém kontraktu stále jedná.

Publikováno

dne

Italský velkoklub AC Milán poskytl nové informace, co se týče jednání o nové smlouvě s portugalskou hvězdou Rafaleem Leãem. Podle oficiální zprávy Rossoneri nebyly předchozí spekulace založené na pravdě a klub s ním o novém kontraktu stále jedná.

Rafael Leão je bezpochyby už nyní hvězdou evropského formátu a velkou nadějí portugalského fotbalu. Právě levý křídelník byl v minulé sezóně jedním z tahounů AC Milán v honbě za mistrovským titulem.

Leãovi však na konci června příštího roku vyprší stávající kontrakt, přičemž Rossoneri už s ním nějakou dobu jednají o jeho prodloužení.

Nutno podotknout, Milánčané zcela jistě moc dobře vědí, jaký poklad v třiadvacetiletém rodákovi z Almady mají. Svědčí o tom například cenovka, kterou vedení AC stanovilo pro jeho případný přestup.

Už v minulém ročníku o Leãa projevilo zájem PSG. Zpráva z Milána však zněla jasně – 100 milionů eur nebo nic. Dlužno dodat, podobnou částku už dříve nabízela také londýnská Chelsea, přičemž Rossoneri tuto nabídku odmítli.

V nedávné době se nicméně začalo hovořit o tom, že veškerá jednání o nové smlouvě s portugalskou hvězdou ztroskotala. Před několika desítkami minut však přišel uznávaný novinář Fabrizio Romano s informací, že tyto spekulace nebyly založeny na pravdě.

Takto zní oficiální vyjádření AC Milán: „Příběhy o ztroskotání jednání s Leãem o nové smlouvě jsou falešné – a také poškozují image klubu i hráče. AC Milán stále s Leãem jedná profesionální cestou.“

Navíc následná odpověď, kterou samotný Leão prostřednictvím svého twitterového účtu na adresu Romana zveřejnil hovoří za vše.

Leão do AC přestoupil v srpnu roku 2019, a to z francouzského Lille za necelých 30 milionů eur. Během té doby v červenočerném dresu odehrál napříč všemi soutěžemi už 142 zápasů, ve kterých vstřelil 36 gólů a u dalších 30 asistoval.

Zdroje: Transfermarkt, Twitter – Fabrizio Romano, Rafael Leão

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.