Spojte se s námi


Evropská liga

A zase ten Souček! Podívejte se, jak český záložník gólem zařídil výhru West Hamu v závěru utkání Evropské ligy

West Ham United se ve čtvrtek představil v Srbsku v rámci Evropské ligy a pochopitelně u toho nemohl chybět Tomáš Souček. Ten potvrdil fenomenální střeleckou formu a také do sítě TSC se gólově prosadil.

Publikováno

dne

West Ham United se ve čtvrtek představil v Srbsku v rámci Evropské ligy a pochopitelně u toho nemohl chybět Tomáš Souček. Ten potvrdil fenomenální střeleckou formu a také do sítě TSC se gólově prosadil.

Tomáš Souček v minulé sezoně a Tomáš Souček v této sezoně? Téměř dva odlišní hráči. Český záložník byl v minulé sezoně často kritizován, stejně tak ovšem trenéři Jaroslav Šilhavý a David Moyes, kteří mu na reprezentační ani klubové scéně nedopřávali mnoho odpočinku.

Nicméně nyní tomu není jinak. Když může, tak bývalá hvězda pražské Slavie zkrátka hraje. Ovšem v o poznání lepší formě, než tomu bylo minulou sezonu. Ne vždy jsou sice výkony úplně perfektní, nicméně Souček má nyní vynikající čísla.

V posledních zápasech je doslova hrdinou. Nejen West Hamu, ale i reprezentace České republiky, kterou jako kapitán dotáhl na mistrovství Evropy, jež bude hostit v příštím roce Německo.

Za zmínku stojí, že v posledních měsících je Souček spojován s přestupem do Itálie. Zájem o něj mají mít kluby jako Juventus či Inter Milán. To však neřeší. Soustředí se na hraní za West Ham a ještěže tak.

Souček opět skóroval

West Ham ve čtvrtek dorazil do Srbska a proti TSC si chtěl výsledkem zajistit postup do jarní fáze Evropské ligy. David Moyes rozhodně doufal, že na střeleckou formu naváže Tomáš Souček, jenž skóroval v posledních čtyřech zápasech za klub a reprezentaci.

Český záložník se prosadil proti Nottinghamu, Polsku, Moldavsku a Burnley. Ve všech případech se jednalo o gól v 90. minutě či v nastaveném čase. A proti TSC skóroval znovu. Nicméně o něco dříve.

Na jeho gól se čekalo do 89. minutě. Jednalo se o jedinou trefu utkání a Souček celkově zaznamenal už sedmou soutěžní trefu v této sezoně, počítáme-li pouze góly v dresu West Hamu. Skvělá práce.

Zdroj: Twitter, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené