Spojte se s námi


Fotbal

Cenu za gól měsíce Championship vyhrál Gray z QPR

Cenu za nejlepší gól Championship, tedy druhé nejvyšší anglické ligy, získal za měsíc listopad jamajský útočník Queens Park Rangers Andre Gray.

Publikováno

dne

Cenu za nejlepší gól Championship, tedy druhé nejvyšší anglické ligy, získal za měsíc listopad jamajský útočník Queens Park Rangers Andre Gray.

Třicetiletý útočník získal ve veřejném hlasování celkových 52 % hlasů a v užším výběru tak porazil ne méně kvalitní gólové trefy Phillipa Zinckernagela z Nottinghamu Forest a Rhiana Brewstera z Sheffieldu United.

„Je to jedna z gólových situací, kdy prostě musíte věřit svým instinktům a doufat, že balón nakonec půjde tam, kam chcete,“ okomentoval svou nádhernou trefu sám jamajský útočník.

„Moc času už nezbývalo a my potřebovali vstřelit vítězný gól. Ještě, že jsem tak rychle zareagoval na odražený míč od tyče.

Můj první dotek byl vynikající a na střelu už neměl gólman nárok. Jsem rád, že jsem pomohl ke třem bodům,“ dodal bývalý hráč Watfordu.

Slovy chvály nešetřil ani hlavní porotce ankety a komentátor Sky Sports Don Goodman. „Zakončení Andreho Graye by si cenu určitě zasloužilo, i kdyby nešlo o tak důležitý gól.

Paradoxně právě to z něj však dělá oproti ostatním kandidátům gól speciální,“ zhodnotil listopadovou cenu Goodman.

Zdroj: Sky Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.