Nejhorší tým letošní Ligue 1 Méty se postaví proti rozjetému PSG
PSG navštíví v pátém ligovém kole Méty, a půjde o souboj nejlepšího celku, který zároveň nastřílel společně s Monakem nejvíce gólů a inkasoval pouze dvakrát, což je společně s Caen nejmenší počet inkasovaných branek v letošní Ligue 1.
To Méty jsou na tom přesně obráceně, zatím nedokázali uhrát ani jeden bod a již 7x inkasovali, což sice není nejhorší statistika v lize, ovšem na druhou stranu skórovali pouze jednou a to proti rozjetému PSG není vůbec dobrá zpráva.
Trenér Unai Emery se navíc na tiskové konferenci vyjádřil, že nová posila Kylian Mbappé je již připraven naskočit do zápasu a jelikož si Ángel Di María odnesl lehké zranění z reprezentačního zápasu s Venezuelou, tak možná nastoupí hned od první minuty zápasu.
STATISTIKY
- PSG vyhrálo všechny 4 letošní ligové zápasy.
- PSG vyhrálo posledních 6 vzájemných zápasů.
- PSG nastřílelo 12 gólů v posledních 3 ligových zápasech.
- Méty prohráli všechny 4 letošní ligové zápasy.
PREDICTION
PSG zatím v letošní sezóně drtí jednoho soupeře za druhým a právě Neymar je nedílnou součástí těchto skvělých výsledků.
K němu by měl nyní přibýt i Kylian Mbappé, jenž se určitě bude chtít při svém první startu za pařížský celek předvést fanouškům.
Skvělou formu má i hlavní útočník Edinson Cavani, jenž letos vstřelil 5 gólů ve 4 ligových zápasech.
PSG sice porazilo Méty v posledních 6 zápasech, ovšem v jejich dvou posledních venkovních zápasech skončil výsledek 2-3 a předtím se PSG na Stade Municipal také dvakrát moc nedařilo.
Nyní je ale situace naprosto odlišná a dá se čekat, že PSG nenechá nic náhodě a Méty přejedou stejně, jako předchozí týmy. Proto doporučuji zvolit sázku na PSG s asijským handicapem -2.5, jenž se nabízí za kurz okolo 1.85.
-

Chance LigaVelký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-

BundesligaČeši řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-

FotbalReal Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-

HokejPřestupové spekulace podle BKT: Stránský je už jistota, Nestrašil do Vítkovic. Chystají se i další změny




