Diego Palacios na poslední chvíli odmítl Barcelonu a podepíše s Los Angeles
Levý obránce Diego Palacios byl prakticky hotovou posilou barcelonského rezervního týmu, nicméně lidově řečeno „za pět dvanáct“ si vše rozmyslel a nakonec půjde zkusit své štěstí do Major League Soccer, kde se má konkrétně upsat LAFC.
Diego Palacios nakonec nepřijde do FC Barcelony a měl by se stát novou posilou stále relativně nového celku hrajícího zámořskou MLS, Los Angeles FC. Katalánci věděli, že dohoda s Willemem II, kde s fotbalem začínal její nový maestro v záloze Frenkie de Jong, bude složitá, ale věřili, že jí dosáhnou.
Tuto neděli měl absolvovat lékařskou prohlídku a poté odcestovat za ostatními členy rezervy do Torremirony na předsezonní soustředění. V pondělí ale místo toho zamíří do Spojených států. Potvrdila to zpráva stanice ESPN a deník Sport tvrdí, že Ekvádorec podepíše čtyřletou smlouvu.
Jedním z důvodů, proč k tomuto transferu nedojde, je fakt, že se k Blaugranas přidal Júnior Firpo. Palacios měl být zklamaný, když se o tomto transferu dozvěděl a viděl v mladém zadákovi z Dominikánské republiky překážku na cestě do áčka. A do toho Los Angeles nabídlo lepší finanční podmínky.
-

Chance LigaVelký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-

BundesligaČeši řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-

FotbalReal Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-

Chance LigaAmerický sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů




