Preview: Guardiolovi svěřenci doma přivítají Cardiff
Mašina jménem Manchester City má před sebou další důležitý souboj. V předehrávce 33. kola doma přivítá Cardiff, který se nachází na osmnáctém, tedy posledním sestupové místě. Pohrají si Citizens se svým soupeřem jako kočka s myší?

Dvacet zápasů, devatenáct výher a jen jedna prohra, to je letošní bilance Manchesteru City. Citizens budou hrát navíc doma, kde v aktuální sezóně prohráli pouze jeden zápas, a to 3:4 s Crystalem Palace.
Najít slabinu v Guardiolově týmu je téměř nemožné. Pohled na skóre to jasně ukazuje, po 31 zápasech se pyšní 81 vstřelenými a pouze 21 obdrženými góly.
Největším ofenzivním klenotem Citizens je určitě Sergio Agüero, který s devatenácti zásahy vede tabulku střelců. Argentinskému útočníkovi už je třicet let, momentálně se ale nachází ve velmi dobré formě, o čemž svědčí i jeho sedm ligových asistencí.
Naopak Cardiff se pohybuje v sestupových vodách. S 28 body se nachází na osmnácté příčce. A to, že mají svěřenci trenéra Warnocka hrát na půdě soupeře, jim na klidu rozhodně nepřidá.
Od Cardiffu se dnes bodový zisk ani neočekává, mohou jen překvapit. K potrápení velkého favorita by mohl přispět španělský záložník Victor Camarasa, který je s pěti góly nejlepším střelcem hostů.
Podzimní utkání mezi těmito celky skončil naprosto jednoznačným výsledkem. Obhájci titulu svého soupeře rozstříleli poměrem 5:0, hattrickem se tehdy blýskl již zmiňovaný Agüero. Bude se stejný scénář opakovat i dnes?
Utkání nabídne v přímém přenosu od 20:45 stanice Digi Sport 4.
Tip Ruik Football: Manchester City dá v prvním poločase více než 1.5 gólu s kurzem 1.88
-

Chance LigaZavolejte psychologa! Fanoušci Slavie reagují na vyloučení kapitána Bořila
-

HokejVzniká nová hokejová velmoc? Uzbekistán válcuje mistrovství světa, střílí přes dvacet gólů za zápas
-

Chance LigaTřaskavý souboj o brankáře. Slavia chce Spartě vyfouknout reprezentanta
-

Chance LigaVýsměch. Je to fraška, nechápou fanoušci rivalů Chorého nízký trest




