Živé výsledky
  • NLD
    NLD
    MAR
    MAR
  • Pob
    Pob
    NOR
    NOR
  • FRA
    FRA
    Švé
    Švé
  • MEX
    MEX
    ECU
    ECU
  • Ang
    Ang
    Dem
    Dem
  • BEL
    BEL
    SEN
    SEN
  • USA
    USA
    BIH
    BIH
  • ESP
    ESP
    Rak
    Rak
  • PRT
    PRT
    HRV
    HRV
  • CHE
    CHE
    DZA
    DZA
  • Yun
    Yun
    Hen
    Hen
  • IK
    IK
    Mja
    Mja
  • AUS
    AUS
    EGY
    EGY
  • ARG
    ARG
    CPV
    CPV
  • COL
    COL
    GHA
    GHA
  • Qin
    Qin
    Sha
    Sha
  • Lia
    Lia
    Cho
    Cho
  • BEI
    BEI
    Sha
    Sha
  • Dal
    Dal
    Wuh
    Wuh
  • TIA
    TIA
    She
    She

Na Hané se chystají další velké nákupy. Sigma si vyhlédla duo z Karviné, klíč ale drží Slavia

Na Hané se chystají další velké nákupy. Sigma si vyhlédla duo z Karviné, klíč ale drží Slavia
Foto: MFK Karviná

Po zimním nakupování v Olomouci hledají další možnosti posílení svého kádru. Skauti týmu z Hané se aktuálně zaměřují na nadějné české hráče a jejich pozornost má nyní dvojice z Karviné Albert Labík a Pavel Kačor. A i když v Olomouci na hráče finance mají, nečeká je snadné vyjednávání. Vše totiž stojí na pražské Slavii.

  • Sigma Olomouc usiluje o dva hráče Karviné
  • Albert Labík ovšem stále patří pražské Slavii
  • V jejím dresu ještě nedávno hrál i Pavel Kačor

Sigma Olomouc je aktuálně jedním z nejambicióznějších klubů Chance Ligy. Na Hané se zkrátka nebojí utrácet za posily a nejinak tomu bude v létě. Tým se sice v zimě proměnil, ale to rozhodně neznamená, že by v Olomouci plánovali krotit své cíle. Nyní se ale soustředí i na domácí trh.

Sigmě padli do oka dva hráči z Karviné

Server iSport informuje o tom, že se Sigma zajímá o jednadvacetiletého obránce Alberta Labíka a devatenáctiletého útočníka Pavla Kačora. Oba podávají kvalitní výkony v dresu Karviné, která stále bojuje o elitní šestku v základní části, na kterou ztrácí pouhé tři body.

Labík je odchovancem pražské Slavie, která jej nejprve poslala hostovat do Vlašimi a poté jej rok a půl nechala v Teplicích, kde sbíral první prvoligové minuty. Nyní je už stabilním článkem Karviné, v té ale stále ze Slavie hostuje.

O dva roky mladší Kačor je odchovancem Karviné, ve které nastoupil poprvé už v sedmnácti letech. Minulou sezonu hostoval v rezervě Slavie, hrál i za dorost, ale neprosadil se tak, jak očekával. Vrátil se tak do Slezska a zejména na jaře ukazuje, že má pořádný potenciál.

Získá je Sigma na úkor konkurence?

Otázkou je nicméně to, zda Sigma tyto hráče uloví. S financemi problém nemá, ale v případě Labíka musí jednat se Slavií. A ta si moc dobře uvědomuje, že hráč je nyní největší komodita a může jej použít v případě zájmu o jiného hráče s odlišným klubem Chance Ligy.

Sigma Labíka ovšem potřebuje, má totiž dlouhodobé potíže s postem levého beka. Co se týče Kačora, tam naráží na silnou konkurenci, se kterou bojuje. Hráče by totiž ráda získala opět Slavie, krouží kolem něj i Viktoria Plzeň.

V Olomouci tedy musí hráči nabídnout zajímavou vizi směrem do budoucna. Rozhodující může být také to, zda se v Olomouci příští rok budou hrát evropské poháry. Kačor by každopádně ani v jednom z týmů neměl být lídrem, ale spíše zajímavým hráčem směrem do budoucna, který bude trápit obrany soupeřů z lavičky.

Zdroj: iSport

Diskuse

Mohlo by vás zajímat

Zatímco Nedvěd ho zpražil, Tvrdík smeká. Boss Slavie promluvil o Krejčího proslovu

Zatímco Nedvěd ho zpražil, Tvrdík smeká. Boss Slavie promluvil o Krejčího proslovu

Další konec v reprezentaci? Provod může přemýšlet, konec by dával smysl

Další konec v reprezentaci? Provod může přemýšlet, konec by dával smysl

Pohádkový balík pro Spartu. Rrahmani může odejít do Itálie za 170 milionů

Pohádkový balík pro Spartu. Rrahmani může odejít do Itálie za 170 milionů

Bořil se opřel do Slavie a slíbil peklo. Takhle se zachovali k legendě, jsem zklamaný

Bořil se opřel do Slavie a slíbil peklo. Takhle se zachovali k legendě, jsem zklamaný

Tvrdík ostře: Slavia nesmí být rukojmím. V Edenu nastanou tyto změny

Tvrdík ostře: Slavia nesmí být rukojmím. V Edenu nastanou tyto změny