Živé výsledky
  • DUN
    DUN
    VEZ
    VEZ
  • RAK
    RAK
    Val
    Val
  • RFS
    RFS
    Ves
    Ves
  • LAR
    LAR
    JER
    JER
  • GAI
    GAI
    NOR
    NOR
  • DYN
    DYN
    PAO
    PAO
  • MAX
    MAX
    SUT
    SUT
  • SHP
    SHP
    MTA
    MTA
  • HAM
    HAM
    AND
    AND
  • BOR
    BOR
    SIO
    SIO
  • TBI
    TBI
    ZAL
    ZAL
  • Zim
    Zim
    NOA
    NOA
  • TRO
    TRO
    HRA
    HRA
  • COL
    COL
    RAP
    RAP
  • CLU
    CLU
    BRA
    BRA
  • Vad
    Vad
    ESC
    ESC
  • FCS
    FCS
    AUD
    AUD
  • BES
    BES
    MID
    MID
  • POL
    POL
    CPH
    CPH
  • TWE
    TWE
    FER
    FER

Nejen Vaclík! S příchodem do Barcelony je spojován ještě jeden český fotbalista

Nejen Vaclík! S příchodem do Barcelony je spojován ještě jeden český fotbalista
Foto: Depositphotos

Dočkáme se prvního českého hráče, který se představí v dresu slavného španělského celku FC Barcelona? Před pár dny se psalo o tom, že by Blaugranas mohli podepsat Tomáše Vaclíka, teď se začalo skloňovat jiné jméno.

6000 Kč zdarma + 600 Kč s kódem "BIGBONUSCZ" + extra free spiny

Chci bonus
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Barceloně se zranil Ter Stegen
  • Na seznamu možných náhrad jsou hned dva čeští hráči
  • Pravděpodobnější je ale varianta, že přijde nějaké zahraniční jméno

Barcelona řeší velký problém, zranila se jí totiž dlouholetá brankářská jednička Marc-André ter Stegen. Katalánský velkoklub proto nyní shání nového brankáře, který by německého reprezentanta zastoupil.

Hovoří se o tom, že by Ter Stegena mohl dočasně nahradit třeba Keylor Navas, jenž je po odchodu z francouzského Paris Saint-Germain bez práce. To by byl skutečně pikantní přestup, neboť Navas byl v minulosti oporou věčného rivala Barcelony Realu Madrid.

Španělská média však přinesla také zprávu, že Barcelona má v hledáčku i někdejšího reprezentačního gólmana Tomáše Vaclíka, jenž naposledy hájil dres druholigového španělského Albacete.

Na tom, že by do Barcelony měl zamířit právě někdejší gólman Sparty Praha, Basileje či Sevilly, nejspíš ale není mnoho pravdy. Vaclík má nicméně bohaté zkušenosti se španělským fotbalem.

Vaclík není jediný, Barcelona má mít na seznamu ještě jiného Čecha

Podle serveru Sport.es se Barcelona začala zajímat o jiného českého brankáře. Je jím Jiří Pavlenka a také on je, stejně jako zmíněný Vaclík, momentálně po odchodu z Werderu Brémy bez angažmá.

Pavlenka za Brémy chytal dlouhé roky, jednu dobu se o něj měl v německé Bundeslize zajímat i její hegemon Bayern Mnichov. Letos však klub opustil a zatím se nikomu neupsal.

K možnému zájmu Barcelony o Pavlenkovy služby se vyjádřila i agentura zastupující hráče. „Nikdo nás v souvislosti s Barcelonou nekontaktoval, to je realita,“ uvedl Pavel Pillár z agentury Sport Invest.

Nejpravděpodobněji se tak jeví možnost, že Ter Stegena v době jeho nepřítomnosti mezi třemi tyčemi barcelonského klubu zastoupí někdo jiný. Ve hře může být i veterán Claudio Bravo, který v létě ukončil kariéru. V minulosti už za Blaugranas nastupoval a sám prohlásil, že pokud by Barcelona potřebovala, rád jí pomůže.

Zdroje: iSport, Sport.es, X

Diskuse

Mohlo by vás zajímat

Nečekaný zvrat? Případ Chorý může vyřešit majitel Sparty Křetínský

Nečekaný zvrat? Případ Chorý může vyřešit majitel Sparty Křetínský

Sparta odhalila ceny lístků na Lyon. Fanoušci jsou v údivu: Chcete vydělat na posily?

Sparta odhalila ceny lístků na Lyon. Fanoušci jsou v údivu: Chcete vydělat na posily?

Zvrat na Letné! Sparta po nepovedené přípravě jedná, z Polska chce přivést gólové monstrum

Zvrat na Letné! Sparta po nepovedené přípravě jedná, z Polska chce přivést gólové monstrum

Erik Prekop proti světovým obráncům. Fanoušci v Polsku jsou plní smíšených pocitů

Erik Prekop proti světovým obráncům. Fanoušci v Polsku jsou plní smíšených pocitů

Proč neklapl trvalý návrat Vorlického do Brna? Vedení Zbrojovky prolomilo mlčení

Proč neklapl trvalý návrat Vorlického do Brna? Vedení Zbrojovky prolomilo mlčení