VIDEO: West Hamu k inkasování „pomohl“ rozhodčí bráněním Bowena
West Ham stejně jako před týdnem proti Fulhamu i tentokrát v ligovém utkání prohrává, když od Southamptonu inkasoval po kontroverzním momentu. Hlavní sudí bránil Jarrodu Bowenovi ve hře, zároveň brance předcházel špatně hozený aut.


West Ham stejně jako před týdnem proti Fulhamu i tentokrát v ligovém utkání prohrává, když od Southamptonu inkasoval po kontroverzním momentu. Hlavní sudí bránil Jarrodu Bowenovi ve hře, zároveň brance předcházel špatně hozený aut.
Southampton šel do zápasu ze sestupového osmnáctého místa tabulky, navíc s hrozivou formou, když prohrál poslední čtyři kola. Na poslední Nottingham měl náskok pouhých dvou bodů. Před týdnem schytal debakl 0:4 od Manchesteru City.
Naopak West Ham poslední dvě ligová utkání vyhrál, navíc ve čtvrtek v Konferenční lize porazil Anderlecht Brusel, čímž si zajistil postup do play-off. Jednoduše Hammers byli jednoznačně víc v klidu než domácí.
Southampton přesto začal utkání aktivně a ve 20. minutě byl odměněn. Po autovém vhazování Kyle Walker-Peterse prodloužil Che Adams na Romaina Perrauda, jenž se tečovanou střelou posadil.
Hráči West Hamu se okamžitě seběhli k hlavnímu sudímu. Reklamovali bránění arbitra ve hře a chtěli míč rozhodčího. Toho se ale dožadovali marně, připadá totiž v platnost pouze pokud se rozhodčí míče dotkne.
Z opakovaného záběru navíc vyšlo najevo, že gól domácích přeci jen neměl platit kvůli přešlapu Walker-Peterse při vhazování. VAR ale situaci neřešil a Saints vedení 1:0 udrželi až do konce první půle.
Zdroj: Canal+ Sport
-

Chance LigaChorý už má zájemce. Problémový útočník si může vyzkoušet další zahraniční angažmá
-

Chance LigaKam zamíří hříšníci Chorý s Douděrou po letním odchodu ze Slavie? V úvahu může připadat několik variant
-

Chance LigaTřaskavý návrat Chorého do Plzně? Adolf Šádek má jasno
-

Chance LigaChorý má po Legii další zájemce, nouzi nebude mít ani Douděra. Co reprezentace?




