Na doporučení Rangnicka odmítl Manchester United, teď má rakouský objev namířeno do Wolverhamptonu
Manchester United v létě hledal útočníka. Nicméně marně. Jedním z vyhlédnutých hráčů byl i rakouský dlouhán Saša Kalajdžič. Trenér rakouské reprezentace a bývalý kouč Manchesteru United jej však od tohoto transferu odradil. Do Anglie by ale i přesto rakouský fotbalista mohl zamířit.


Manchester United v létě hledal útočníka. Nicméně marně. Jedním z vyhlédnutých hráčů byl i rakouský dlouhán Saša Kalajdžič. Trenér rakouské reprezentace a bývalý kouč Manchesteru United jej však od tohoto transferu odradil. Do Anglie by ale i přesto rakouský fotbalista mohl zamířit.
Saša Kalajdžič za sebou má tři sezony v Německu, aktuálně rozjíždí čtvrtou. Dost možná ji tam ale nedokončí. O hvězdu Stuttgartu se totiž uchází nejen klub. Stál o něj dokonce slavný Manchester United.
Ralf Rangnick, který nyní vede rakouskou reprezentaci a vedl také Manchester United, však Kalajdžičovi doporučil, aby na Old Trafford smlouvu nepodepisoval. Naopak. Stuttgart je podle něj v současnosti tím pravým místem pro jeho vývoj.
Ostatně ve Stuttgartu je klíčovým hráčem. Ke klubu se připojil, když ještě hrával druhou ligu. V premiérové sezoně v Bundeslize nasázel 16 gólů a přidal 6 asistencí, v minulé jej zastavilo zranění, jinak by rozhodně skončil s lepšími čísly, než 6 góly a 2 asistencemi.
Na začátku této sezony sice Kalajdžič nestřílí jeden gól za druhým, nicméně prokazuje svou všestrannost a připsal si ve třech zápasech 3 asistence. A dost možná se již brzy přesune do Anglie.
25letého čahouna si totiž vyhlédl Wolverhampton. Sky Sports navíc informuje o tom, že kluby se již na přestupu prakticky dohodly a zbývá tak jen doladit detaily.
Rakouský reprezentant by měl Wolves posílit za 18 milionů eur, k tomu pak anglický celek doplatí ještě různé bonusy. Už v úterý by měl Kalajdžič absolvovat zdravotní prohlídku.
Zdroj: Sky Sports
-

Chance LigaVelký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-

BundesligaČeši řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-

FotbalReal Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-

Chance LigaAmerický sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů




