Bernd Leno se stává druhou letní posilou Arsenalu
Druhou posilou Unaie Emeryho v Arsenalu se stává německý brankář Bernd Leno. Šestadvacetiletý gólman přichází na Emirates Stadium z bundesligového Bayeru Leverkusen.
Bernd Leno si za Bayer Leverkusen během sedmi sezón připsal 233 startů v nejvyšší německé fotbalové lize. Za reprezentaci Německa si doposud připsal šest odchytaných zápasů, s týmem oslavil zisk Konfederačního poháru v roce 2017.
Po mládežnickém působení ve Stuttgartu přestoupil Bernd Leno do Leverkusenu, v jehož dresu se stal nejmladším brankářem, který nastoupil do utkání Ligy mistrů. V zápase proti Chelsea bylo Lenovi 19 let a 193 dní.
„Jsme velice rádi, že Bernd Leno přestupuje zrovna k nám. Je velice zkušeným a kvalitním gólmanem. Během sedmi let byl neodmyslitelnou jedničkou v bráně Leverkusenu. Jsme potěšeni, že si Bernd vybral právě Arsenal a těšíme se na spolupráci s ním během předsezónní přípravy,“ okomentoval přístup Unai Emery, nový lodivod týmu z Emirates Stadium.
-

TenisFoto dne: Kostyuk na Roland Garros okouzluje skvěle padnoucími šaty i výkonem
-

Chance LigaPrvoligová nabídka ho nezlomila. Trenér Hašek táhne Kladno do druhé ligy, vedení si ho nemůže vynachválit
-

Bojové sportyPohled jen pro otrlé! Titulová bitva v boxu bez rukavic skončila děsivým zraněním a koncem kariéry
-

Chance LigaŠádek s Kaniou rozjeli přestupový poker! Ve hře je „megavýměna“ za stovky milionů




