Problém pro Plzeň! Beauguel se po deseti minutách zranil a musel střídat
Viktoria Plzeň se v rámci příprava na jarní část Fortuna ligy v dopoledních hodinách utkala s Ústím nad Labem, na začátku utkání se jí ale zranil klíčový hráč. Jean-David Beauguel si řekl o střídání a držel se za sval.

Viktoria Plzeň se v rámci příprava na jarní část Fortuna ligy v dopoledních hodinách utkala s Ústím nad Labem, na začátku utkání se jí ale zranil klíčový hráč. Jean-David Beauguel si řekl o střídání a držel se za sval.
Viktoria Plzeň má za sebou již dva přátelské zápasy, prvně si poradila s Pískem (8:0) a následně i s Příbramí (6:0).
Třetí přípravné utkání sehrála v sobotu dopoledne, když vyzvala Ústí nad Labem. Tomu vstřelila ihned v první minutě gól, ten ale zakrylo zklamání o pár minut později.
Po deseti minutách hry totiž opustil hřiště francouzský útočník Jean-David Beauguel, který si řekl o střídání kvůli zranění.
Držel se přitom za stehenní sval a hřiště opustil s bolestivou grimasou a velkým zklamáním. Není jisté, jak vážné jeho zranění je, hráč ale dozajista zamíří na vyšetření.
Pokud bude vážnějšího rázu, Viktoria přišla o doslova klíčovou postavu, jelikož je Beauguel nejlepším střelcem ligy a i díky němu je na druhé příčce.
V kádru má již pouze Tomáše Chorého, jedná ale také o příchodu Václava Jurečky ze Slovácka. Pokud by byl Beauguel delší dobu zraněný, musí klub ihned reagovat.
Zdroj: FC Viktoria Plzeň
-

Chance LigaPrvoligová nabídka ho nezlomila. Trenér Hašek táhne Kladno do druhé ligy, vedení si ho nemůže vynachválit
-

HokejFinská facka pro NHL: Bojkoty kvůli Rusku stále platí, i přes zámořská přání
-

Bojové sportyPohled jen pro otrlé! Titulová bitva v boxu bez rukavic skončila děsivým zraněním a koncem kariéry
-

Bojové sportyClash 16 program: Kompletní zápasová karta a harmonogram v Ostravě




