Po Ronaldovi i Pogba! Francouzský fotbalista na tiskové konferenci schoval lahev piva
Na Euru nám začal nový trend. Nedávno schoval na tiskové konferenci Cristiano Ronaldo lahve s kolou, aby propagoval pití vody, poté se k trendu připojil i Paul Pogba, jenž sice kolu na pultu ponechal, schoval ale lahev s pivem.

Na Euru nám začal nový trend. Nedávno schoval na tiskové konferenci Cristiano Ronaldo lahve s kolou, aby propagoval pití vody, poté se k trendu připojil i Paul Pogba, jenž sice kolu na pultu ponechal, schoval ale lahev s pivem.

Z toho tedy sponzoři nebudou mít radost. A nebo budou? Fotbalisté na Euru začínají bojkotovat jejich nápoje, tím ale jejichž značku dostávají do ještě většího podvědomí.
Začalo to Cristianem Ronaldem, jenž na tiskové konferenci schoval lahve Coca-Coly a doporučil všem pít vodu. Tento jeho krok vyvolal pozitivní ohlasy.
Totéž udělal na tiskové konferenci i Paul Pogba, který na pultu sice kolu ponechal, schoval ale lahev Heinekenu, tudíž nizozemskou značkou piva.
Dá se očekávat, že tyto kroky budou dělat i jiní fotbalisté, kteří si tím získají přízeň fotbalových fanoušků.
Je však velmi pravděpodobné, že bude UEFA tyto kroky trestat a zakazovat, přeci jen musí dávat prostor svým sponzorům.
Obě značky totiž do fotbalu vkládají obrovské množství finančních prostředků.
Zdroj: UEFA EURO 2020
-

HokejPech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-

Chance LigaSundejte dresy! Fanoušci Sparty kritizují výkon v derby i trenéra Priskeho
-

Chance LigaZahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského
-

Chance LigaKruté vystřízlivění Sparty: Výkon bez duše a střídání Martince jako symbol zmaru




