Valladolid vs. Atlético Madrid: Preview a tipy na sázení
Valladolid si to v sobotu rozdá s Atlétikem o všechno. Oba týmy potřebují vyhrát, domácí aby se zachránili, hosté si výhrou pojistí titul. Dotáhne Diego Simeone parádní sezónu do vítězného konce?

Valladolid si to v sobotu rozdá s Atlétikem o všechno. Oba týmy potřebují vyhrát, domácí aby se zachránili, hosté si výhrou pojistí titul. Dotáhne Diego Simeone parádní sezónu do vítězného konce?

Valladolid se v posledních týdnech trápí, na výhru čeká již jedenáct zápasů (0-6-5). V posledním kole hraje o všechno, musí vyhrát a ani to nemusí stačit na záchranu. Aktuálně z předposlední příčky ztrácí dva body.
Atlético najdeme na opačném konci tabulky, je první a v případě sobotní výhry se stane mistrem. Na druhý Real má náskok dvou bodů. Atleti navíc prohráli jediný z posledních osmi zápasů (5-2-1).
Domácí se budou spoléhat na Oscara Plana, jenž dal letos čtyři ligové góly a pětkrát asistoval. Hodně mu pomáhá Shon Weissman, izraelský útočník skóroval šestkrát a na dvě branky nahrál.
Za Atlético pálí Luis Suárez, ikona jihoamerického fotbalu dala dvacet gólů a na pět přihrála. Výbornou sezónu prožívá i Marcos Llorente, reprezentant Španělska dal dvanáct branek, dalších jedenáct připravil přihrávkou.
Domácím bude chybět Orellana, Kodro, Jimenez a García, Valladolid bude bez Lemara a Saviče.
Valladolid má druhou nejhorší domácí defenzivu, v průměru inkasuje 1,56 gólů. Atlétiku se navíc proti týmům ze 13. a horší pozice daří, neprohrálo s nimi již sedm zápasů (4-3-0).
Vzhledem k špatně fungující obraně domácích si myslím, že Atlético zápas vyhraje o dva nebo více gólů a získá titul.
-

Chance LigaVelký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-

BundesligaČeši řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-

FotbalReal Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-

HokejPřestupové spekulace podle BKT: Stránský je už jistota, Nestrašil do Vítkovic. Chystají se i další změny







