Mizérie Chelsea pokračuje, tentokrát nestačila na Leicester a pustila ho na první místo tabulky
Leicester zvládl domácí zápas s Chelsea a po výhře 2:0 se dostává do čela Premier League. Oba góly padly v první půli, skóre otevřel Wilfried Ndidi, na konečných 2:0 dával James Maddison.

Gól padl hned z první šance zápasu, po rohovém kopu se balón dostal na vápno, odkud ho o levou tyč do sítě poslal Wilfried Ndidi. V patnácté minutě to mohlo být dva nula, James Maddison však z dálky trefil jen břevno.
Následovala vyrovnaná dvacetiminutovka, která ale mnoho šancí nenabídla, až ve 40. minutě střílel z přímého kopu Mason Mount, branku ale minul. To hosté se svou třetí šancí naložili lépe.
Nádherný pas Marca Albrightona poslal k zadní tyči Maddison a zdvojnásobil vedení domácích. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0. Druhou půli otevřela nebezpečná hlavička Jamese Justina, ta však skončila jen na boční sítí.
Poté z rohu zahrozil Tammy Abraham, trefil ale jen střed brány. Chelsea dokázala snížit až v 86. minutě, gól Tima Wernera však nemohl platit kvůli těsnému ofsajdu.
Závěr zápasu už si Leicester pohlídal a po výhře 2:0 jde do čela Premier League
Diskuse
Mohlo by vás zajímat
„On nemluví?“ Horníček při debutu za Newcastle nadchl jistotou, se stopery si ale nerozuměl
Jinde podepisují Salaha, my trpíme Černého, zlobí se fanoušci Besiktase
„Jsme nejtrapnější tým v lize. Rosický, otevři oči a vyhoď půlku kádru,“ zlobí fanoušci Sparty
