Matěj Vydra v Bundeslize? Usiluje o něj celek z první pětky
Matěj Vydra v Burnley herně neustále strádá a pořádné porce minut na hřišti se ne a ne dočkat. Možná se však dočká vysvobození. Stojí o něj totiž jeden bundesligový celek.

Matěj Vydra v Burnley herně neustále strádá a pořádné porce minut na hřišti se ne a ne dočkat. Možná se však dočká vysvobození. Stojí o něj totiž jeden bundesligový celek.

Union Berlín se v minulé sezoně dokázal v Bundeslize coby nováček udržet a ve druhém ročníku mezi elitou si vede ještě lépe! Po patnácti kolech se nachází na skvělé páté příčce.
Musí ale řešit nepříjemné komplikace. Prakticky totiž nemá útočníka. Zraněný je totiž Max Kruse, stejně tak Joel Pohjanpalo či Anthony Ujah.
Berlínský celek však už našel řešení. Vyhlédl si totiž Matěje Vydru, kterého se snaží získat z Burnley. Byla by to výhra pro všechny strany. Vydra by se měl dočkat prostoru na hřišti a Union by sehnal útočníka.
Jednání již měl Union s anglickým celkem zahájit. Rozdíl však je v tom, co oba kluby chtějí. Berlínský celek stojí o hostování, Burnley preferuje trvalý přestup.
Burnley tedy nyní zvažuje, jak s nabídkou Unionu naloží. Je však pravděpodobné, že k nějaké formě dohody dojde a Matěj Vydra by se tedy mohl dočkat jakéhosi vysvobození.
Zdroj: Sky Deutschland
-

Chance LigaVelký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-

BundesligaČeši řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-

FotbalReal Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-

HokejPřestupové spekulace podle BKT: Stránský je už jistota, Nestrašil do Vítkovic. Chystají se i další změny




