Reklama

2 zápasy stop! Rozhodčí Julínek dostal za zpackaný zápas Slavie s Karvinou trest, měl vylučovat

Zápas Slavie v Karviné připomínal spíše MMA než nejvyšší fotbalovou soutěž. Přemotivovaní karvinští hráči jakoby měli za cíl zmasakrovat co nejvíce slávistů, rozhodčí Pavel Julínek však nepochopitelně nechal červené karty v kapse. A za to bude pykat.

Nejvíce se asi musel divit Tomáš Holeš. Ten byl ve čtvrtek v Legii vyloučen za ostrý, ač nechtěný faul, v Karviné se podobná surovost ale úplně přehlížela.

Podle předsedy Komise rozhodčích Radka Příhody měl sudí Julínek tahat červené karty, a ne jednou. Ve čtvrté minutě předvedl ukázkové saně Eldar Šehič, jehož skluzu se Ondřej Lingr jen se štěstím vyhnul. Následně Lukáš Bartošák bez balónu sešlápl zezadu Aihama Ousoua, tam se měla tasit další červená karta.

A vše podle Příhody vyvrcholilo momentem ze 77. minutě, kdy Daniel Stropek ve skluzu trefil stojnou nohu Tomáše Holeše.

“Shodli jsme se, že rozhodčí pustil tvrdší hru, než je nezbytně nutné. V určité chvíli měl vstoupit a začít chránit zdraví hráčů. Nebylo to podařené utkání,” uvedl pro Deník Sport Radek Příhoda.

Podle Příhody pochybil i videoasistent Ondřej Pechanec, který měl při skluzu Stropka hlavního sudího povolat k VARu. Trest tak na sebe nenechal dlouho čekat.

Hlavní rozhodčí Pavel Julínek si nezapíská dva zápasy, videorozhodčí Ondřej Pechanec bude vynechán z delegace na jeden zápas.

Karvinskou lavičku ještě hodně rozlítila červená karta pro trenéra Jozefa Webera.

“Po udělení dvou žlutých karet zahodil bundu směrem na domácí lavičku a odešel na tribunu, kde být neměl, proto jsme ho poslali do kabin. Ve vzteku na mě ještě zavolal ‘Julínku, ty jsi hovado,'” uvedl pro Sport rozhodčí Pavel Julínek.

Zdroj: Deník Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tak potřebuje ještě někdo důkazy o tom, že v českém fotbale se straní pražským “S”? Takových zákroků je každé kolo ligy nepočítaně a vyjmenovává je někdo takto taxativně? Ne , nikoho to nezajímá, ale u zkurvený pročínský Slavii je to téma následujících 14 dnů. Další lumpárna všehoschopného Luftjardy. Teď jen čekám spekulace ze strany Sparty, aby z principu v této vyvolané aféře nebyla škodná.

   • Spermohlte, seru tě? Vidno, že ano, pak jsem nadmíru spokojen. Dopiji sklenku lahodného vína po skvělém obědě a odejdu pěší procházkou na mistrovské utkání ligového dorostu. Co vice si přát?!

  • Meleš kraviny 🙂 :
   kolo Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň

   Omezení delegací: Rozhodčí J. Machálek 1 utkání F:L a F:NL, AR 2 J. Šimáček 2 utkání F:L a F:NL,

   kolo FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec

   Omezení delegací: AR1 R. Dresler 1 utkání F:L a F:NL, 4.R V. Zaoral 1 utkání F:L a F:NL.

   FK Jablonec – Bohemians Praha 1905

   Omezení delegací: Rozhodčí T. Klíma 1 utkání F:L a F:NL, VAR O. Berka 1 utkání F:L a F:NL, 4.R K. Hanousek 2 utkání F:L a F:NL.

   kolo FK Jablonec – 1.FC Slovácko

   Omezení delegace: Rozhodčí Jan Petřík 2 utkání F:L a F:NL za nesprávně nařízený pokutový kop.

 2. V zápase s Karvinou se stranilo Slavii ? No to je ale blábol – minimálně 2 červené ne-li 3 měla dostat Karviná … chjo ..

 3. Myslím,že nikomu se nestranilo.Na karty 4 ku 3.Trenér Trpišovský vnesl se Slávií do hry agresivitu a tvrdost, podloženou maratonskými běžeckými treninkovými dávkami.Technika a zpracování míče je u mnoha hráčů špatná a pak se diví,že soupeř na ně nastartuje stejným způsobem.Jak vidno,funkci to splnilo.Takhle začne hrát více mančaftů,přeci nepůjdou do boje se Slávií jako ovečky na porážku,nastaví stejnou agresivitu jak předvedla Karviná.No a Slavie bude muset hledat i hráče,co umí v běhu trefit bránu,zastavit a zpracovat v běhu míč a hrát techničtější fotbal,ne uběhnout za zápas maraton.I když naběhat nějakou porci za zápas je také nutné.Ale začal bych tou technikou,na mezinárondní úrovni je to nutné.

  • Julínek povolil tvrdou hru,to ano.Ale Slavie toto do naší ligy zasela,nyní sklízí to co zasela dvojnásobně.Někde jsem čet,že zranění Kúdeli není nijak vážné,na stadionu to vypadalo na máry.Také bych raději chodil na technický pěkný,pohledný fotbal,jako když se díváte na ligu v Anglii,Německu,Francii,nebo Itálii.U nás jde o boj,pak se divíme,že si i třetiligista klidně vyšlápne na ligistu.Stačí jen bojovat a vydržet se silami.Jinak rozhodčí Julínek jistě umí rozlišit tvrdost od záludnosti.Vyrostl jako fotbalista,sám hrál 3 ligu,není jen teoretik a nedá na fňukání hráčů a názory novinářů.

  • Nedal bych rozhodčímu žádný trest.Je tam var a vidí i na vlastní oči s jakou intenzitou faul proběhl a určitě by hl.rozhodčímu doporučil udělit červenou kartu.Nelíbí se mi rozhodnutí strýčka Příhody,po neobjektivním shlédnutí několika pouhých fragmentů.Naznačuje to,že pokud není jasné,že by mělo bohatší mužstvo Slavie vyhrát,měl by rozhodčí přísněji trestat fauly soupeře červenou kartou,třeba i opakovaně,aby bylo Slavii umožněno vyhrát,tedy přísněji trestat jejího soupeře.Připadá mi to od komise na zastrašování rozhodčích.Vím o čem je řeč.Zkuste se optat Ladi Vízka, proti kterému jsem 8 roků nastupoval,jsem o něco starší než Láďa.ale je to 16 zápasů.Celý zápas jsem ho okopával,znechucuval,nadával,kdo ví co ještě,včetně štulpů loktem,nechěl jsem aby mě vodil,byl technik i rychlý.Po zápase jsme si podali ruce, poklábosili popřáli vše nejlepší a byli jsme zase kamoši.

   • Čarli, děkuji! Moje slova. Jsi zřejmě můj vrstevník a v nazírání na fotbal to vidím úplně stejně. Taky jsem ho hrál (ale ne proti Vízkovi) a chápal jsem ho úplně stejně. Férový boj od 1. do poslední minuty a pak “klidek”. To ti současní e-fanoušci fotbalu nejsou schopni posoudit. Ty tak maximálně může bolet ruka od “myši”.A ve všem, že děvčata.

   • Kime,vidíš chlape.Vždyť je to lidová zábava,není potřeba se urážet,alespoň za nás to tak bylo.Mrzí mně,že chodí na ligu málo diváků.za nás byly návštěvy vyšší,diváci si dali klobásu,pivo a bavili se.

  • Dotaz: tvoje mozková kapacita nemá na víc, než jen kopírovat urážky? Ne ? Tak pak je vše v pořádku a vlož si svou levou ruku opět do poklopce a udělej se, blbe, budeš to mít jak od cizího.

 4. Slavia ztratil dva body z Karviné svými hrubými chybami, které se prakticky a opakovaně objevují u jejích hráčů, a to zejména proti klubům nižší kvality !
  Vedení KR FAČR a LFA by se měly postarat a postavit proti takovým gladiátorským hrám, jaké byly prezentovány Karvinskými hráči…, přesně řečeno jakýmikoliv hráčem proti jakémukoliv protihráči v jakémkoliv ligovém zápase !
  Ono se totiž běžně stává, že sám agresor se může po příštím zápase stát dlouhodobě práce neschopným…
  Trest za způsob Julínkova řízení zápasu by měl být prvním krokem !

 5. Trpišovský tento “styl! praktikoval” v Liberci a přešel s tím do Slávie a pokud někdo praktikuje stejný sil-ejha!Ve Slávií má na to “kádry” – buranské,zákeřné primitívy Bořila?kudelu?Kačarabu a Baha?vypadá to že přibyl ten švédský čmoud!Pokud to ten Peltův kádr Příhoda(totální neštěstí pro čs. fotbal),nevím kde co viděl!Toto hovado několikrát ovlivnilo zápasy ve prospěch hl.Sparty,ale i Jablonce,či Slavie!Myslím,že jsem společně s Weberem použil velmi slušný příměr-Webrův byl na konání Julínka!Já jsem viděl na červenou faul čmouda-kop do hlavy(jednu žlutou již měl) a zásah vysokou nohou ,špunty kačaraby hráče Svobody-faul byl pískán OPAČNĚ:Jinak Kolář neumí vybíhat,srazil se s vlastním hráčem,tak mu dejte ještě betony!Pokud se cajzlům nelíbí,že pbčas stratí i přes očekávanou pomoc sudích body,vytvořte si Prágl superholomajznu,jen mít dostatel kolem lajn chlorového vápna!Omlouvám se rodu věrným pražákům,ale ti bydlí v satelitech vůkol Práglu-je to tam sam čobol,lont od Brna a Hanáko co mají mo’cho na rypáko’!Jinak Prágl je po Prešpurku druhé najvetší mesto na Slovensku!

 6. Karviná vzala Slavii bod v naprosto férovém zápase,ale někdo má asi dlouhé prsty a nařídil napsat tento trapný článek,Slavia na to dojede.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené