114 fanoušků Manchesteru City cestujících na venkovní zápas proti Doněcku obdrželo od klubu skvělou odměnu! Úžasné gesto Citizens

Fanoušci, kteří se nezdráhali 18. září vycestovat do dalekých krajin, aby podpořili svůj klub ve venkovním zápase, obdrželi hezkou odměnu.

První kolo C aktuálního ročníku Champions League zavedlo hráče a fanoušky Manchesteru City do Charkova, kde ke svým utkání nastupuje mužstvo Šachťaru Doněck.

I přesto, že délka letu mezi Manchestetrem a Charkovem čítá 4 hodiny a utkání začínalo ve 21:00 (bylo tedy nutné v místě konání zápasu přespat), vypravili se příznivci Citizens podpořit své hráče na Ukrajinu. Ti se jim za to odměnili jasnou výhrou 3:0, branky vstřelil Mahréz, Gündogan a Gabriel Jesus.

Po návratu zpět do domoviny se ještě cestující fanoušci dočkali krásného gesta od klubu, který jim adresoval personalizované dopisy.

Zdroj: BBC.com

V tom, který obdržel fanoušek s křestním jménem Darren, stojí:

Milý Darrene,

ve středu večer, 18. září 2019, jsi spolu s dalšími 114 oddanými fanoušky uskutečnil dalekou cestu na Ukrajinu, abys nás viděl hrát proti Šachťaru Doněck. Chtěli bychom Ti touto formou poděkovat.

Jsme velmi rádi, že jsme začali Champions League výhrou. Hráli jsme proti těžkému soupeři, ale kontrolovali jsme hru a zasloužili si 3 body.

Mít vás za zády a slyšet, jak nás podporujete, pro nás moc znamená. Bez fanoušků jsme nic.

Jako poděkování bychom Tě rádi pozvali na odvetný zápas proti Doněcku do VIP sekce našeho stadionu.

Za celý tým a zaměstnance Manchesteru City Ti ještě jednou děkuji za neuvěřitelnou podporu.”

Dopis je završen vlastnoručním podpisem trenéra Citizens, Pepem Guardiolou.

Skvělé gesto klubu, které finančně prakticky nic nestojí, ale dokáže v srdcích věrných fanoušků vytvořit stopu na celý život.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.