114 fanoušků Manchesteru City cestujících na venkovní zápas proti Doněcku obdrželo od klubu skvělou odměnu! Úžasné gesto Citizens

Fanoušci, kteří se nezdráhali 18. září vycestovat do dalekých krajin, aby podpořili svůj klub ve venkovním zápase, obdrželi hezkou odměnu.

První kolo C aktuálního ročníku Champions League zavedlo hráče a fanoušky Manchesteru City do Charkova, kde ke svým utkání nastupuje mužstvo Šachťaru Doněck.

I přesto, že délka letu mezi Manchestetrem a Charkovem čítá 4 hodiny a utkání začínalo ve 21:00 (bylo tedy nutné v místě konání zápasu přespat), vypravili se příznivci Citizens podpořit své hráče na Ukrajinu. Ti se jim za to odměnili jasnou výhrou 3:0, branky vstřelil Mahréz, Gündogan a Gabriel Jesus.

Po návratu zpět do domoviny se ještě cestující fanoušci dočkali krásného gesta od klubu, který jim adresoval personalizované dopisy.

Zdroj: BBC.com

V tom, který obdržel fanoušek s křestním jménem Darren, stojí:

Milý Darrene,

ve středu večer, 18. září 2019, jsi spolu s dalšími 114 oddanými fanoušky uskutečnil dalekou cestu na Ukrajinu, abys nás viděl hrát proti Šachťaru Doněck. Chtěli bychom Ti touto formou poděkovat.

Jsme velmi rádi, že jsme začali Champions League výhrou. Hráli jsme proti těžkému soupeři, ale kontrolovali jsme hru a zasloužili si 3 body.

Mít vás za zády a slyšet, jak nás podporujete, pro nás moc znamená. Bez fanoušků jsme nic.

Jako poděkování bychom Tě rádi pozvali na odvetný zápas proti Doněcku do VIP sekce našeho stadionu.

Za celý tým a zaměstnance Manchesteru City Ti ještě jednou děkuji za neuvěřitelnou podporu.”

Dopis je završen vlastnoručním podpisem trenéra Citizens, Pepem Guardiolou.

Skvělé gesto klubu, které finančně prakticky nic nestojí, ale dokáže v srdcích věrných fanoušků vytvořit stopu na celý život.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Jdu ukázat to nejlepší, hlásí Procházka před odletem do Vegas. Co zaznělo na tiskovce?

Jiří Procházka je na odletu do Las Vegas, kde jej čeká druhý zápas v UFC. V rámci hlavního zápasu večera se utká s Dominickem Reyesem již 2. května. Na řadu tedy v pondělí podvečer přišla tisková konference. Co na ní Procházka se svými trenéry prozradil?

Mourinho končí v Tottenhamu! Doplatil ‘The Special One’ na nesouhlas se Superligou nebo jen na výsledkovou krizi?

Portugalský trenér José Mourinho si balí kufry a opouští Tottenham Hotspur. Osmapadesátiletý kouč se svými svěřenci v posledních týdnech zabředl do výsledkové krize, kterou neustál.

Ocelářský drak na úvod finále sežehnul Bílé Tygry s grácií. 1:0 pro Třinec

Čekali jste na úvod finále opatrný hokej? Takový ten typický první zápas, kdy se na začátku oba celky oťukávají, přičemž nikdo nechce udělat žádnou chybu? Tak na tohle mohli diváci v omezeném počtu ve Werk Aréně zapomenout.