Spojte se s námi


Fotbal

100 milionů liber za tohle? Fanoušci Liverpoolu si stěžují na svou novou posilu

Příznivci Liverpoolu se strachují, ti ostatní se smějí. Posila Reds Darwin Núñez se svým novým fanouškům, hlavně kvůli minelám, které se staly virálními na internetu, ukazuje ve špatném světle.

Publikováno

dne

Příznivci Liverpoolu se strachují, ti ostatní se smějí. Posila Reds Darwin Núñez se svým novým fanouškům, hlavně kvůli minelám, které se staly virálními na internetu, ukazuje ve špatném světle.

Uruguayský útočník Darwin Núñez měl být letošní největší posilou Reds. Po odchodu Sadia Maného měl, jako chladnokrevný útočník, převzít otěže ve střílení branek. I přesto, že měl zatím možnost ukázat své kvality pouze v jednom utkání, tak se na něj valí kritika z řad příznivců Liverpoolu.

Pochybnosti fanoušků o kvalitách třiadvacetiletého útočníka se objevovaly již při jeho příchodu do klubu. Po zveřejnění videa z týmového tréninku se však tyto negativní ohlasy zmnohonásobily. Na sestříhaném videu, které prolétlo světem, nedokázal Núñez z malé blízkosti trefit zařízení. 

Vše poté mohl odčinit při svém debutovém utkání, kdy Liverpool v rámci předsezónní přípravy vyzval v Thajsku Manchester United. Na hřiště se dostal v 62. minutě za stavu 3:0 pro soupeře. Urugayec se za svůj pobyt na hřišti dostal do jedné vyložené šance.

Po střele Mohameda Salaha zpoza vápna se míč od tyče odrazil přímo na kopačku Núñeze. Ten však ze slibné pozice střílel pouze nad. 

Nová posila Liverpoolu bude mít co dělat, aby se některým fanouškům zavděčila. Bývalého útočníka Benfiky již na sociálních sítích přirovnávají k dalším nepovedeným posilám, kterými jsou například Andy Carroll, Timo Werner či Romelu Lukaku.

Zdroj: Sportbible

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.