Spojte se s námi


Ostatní

Zachraňte tiket s novou funkcí Tipsport uzavření příležitosti!

Máte na tiketu více sázkových příležitostí a jedna z vás se právě nevyvíjí dobře? Přidali jste na tiket sázku, která se vám následně rozležela v hlavě? Žádný problém!

Publikováno

dne

Máte na tiketu více sázkových příležitostí a jedna z vás se právě nevyvíjí dobře? Přidali jste na tiket sázku, která se vám následně rozležela v hlavě? Žádný problém! Sázková kancelář Tipsport a potažmo také její sesterská sázkovka Chance přináší novou funkci, která si s takovými případy hravě poradí! Jmenuje se Tipsport uzavření příležitosti a v tomto článku si jí představíme.

Co je Tipsport uzavření příležitosti?

Jak napovídá samotný název, Tipsport uzavření příležitosti sázkařům umožňuje uzavřít jakoukoliv sázkovou příležitost na tiketu. Možnost uzavření sázkové příležitosti se týká zápasů, které se ještě neodehrály, stejně jako zápasů, které se právě hrají.

Pakliže uzavřete vybranou sázkovou příležitost, Tipsport vám přepočítá zbytek tiketu s nabízeným kurzem při uzavření příležitosti.

Na tiketu ovšem dále zbývají všechny ostatní sázky, takže tiket samotný je stále aktivní. Díky tomu kvůli jedné sázce nepřijdete o zbytek zajímavých tipů.

Jaké jsou podmínky pro Tipsport uzavření příležitosti?

Abyste mohli uzavřít nehodící se příležitost, musíte mít na tiketu 2 a více sázkových příležitostí. Přitom je docela jedno, zdali je tiket rozehraný (tzn. že už je na něm alespoň jedna sázka vyhodnocena), nebo zdali teprve čeká na rozehrání. Tím se tato funkce nejvíce liší od další zajímavé funkce cash out.

Při uzavření příležitosti u Tipsportu je samozřejmě třeba počítat s tím, že sázkovka z tiketu vyjme vybraný kurz, ba co více, že sázkovou příležitost vyhodnotí v lehce nevýhodném kurzu.

Hodnota kurzu obvykle činí 0,90-0,98 (na rozdíl od hodnoty 1, kterou se vrací vklad). To sice není moc příjemné, na druhou stranu, když to člověku zachrání celý tiket, není co řešit.

Jak začít s online sázením? Klikněte ZDE a projděte si rady a tipy krok za krokem

Kde najdete možnost uzavření příležitosti?

Možnost uzavření příležitosti nabízejí všechny předzápasové či rozehrané tikety u sázkové kanceláře Tipsport, respektive Chance, které mají dvě a více sázkových příležitostí.

Tipsport uzavření příležitosti najdete po rozkliknutí aktivního tiketu. Stačí kliknout na modré tlačítko „Uzavřít některé příležitosti“ a následně si vybrat, jakou příležitost chcete uzavřít.

Více prozradí video:

Závěr

Možnost uzavřít příležitost na tiketu je velmi příjemná, nesmí se to s ní ovšem přehánět. Jako jakákoliv další funkce, včetně například i možnosti cash out je totiž nadměrné užívání této funkce nevýhodné.

Z praxe totiž jistě sami víte, že spousta sázkových příležitostí vyjde, i pokud o výsledku pochybujete.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Reklama

Ostatní

Češi o kus blíže slavné NFL? Pražský klub amerického fotbalu bude hrát nejlepší evropskou soutěž

Americký fotbal u nás nabírá na popularitě. Nicméně potenciál má ještě značně větší. Hodně by pomohlo, kdyby se některý z hráčů probojoval do slavné NFL. Donedávna se to zdálo poměrně nepravděpodobné, nyní se ale situace mění. Pražský celek totiž bude hrát nejlepší evropskou soutěž, z níž by to do zámoří nemuselo být daleko.

Publikováno

dne

Americký fotbal u nás nabírá na popularitě. Nicméně potenciál má ještě značně větší. Hodně by pomohlo, kdyby se některý z hráčů probojoval do slavné NFL. Donedávna se to zdálo poměrně nepravděpodobné, nyní se ale situace mění. Pražský celek totiž bude hrát nejlepší evropskou soutěž, z níž by to do zámoří nemuselo být daleko.

Česká asociace amerického fotbalu odvádí v posledních letech výbornou práci. Americký fotbal je u nás stále více na očích, roste i úroveň naší nejvyšší soutěže, zvedají se počty přímých přenosů v televizních stanicích.

Nicméně pro naši ligu přišla jedna nepříjemná zpráva. Snapbacks liga byla zajímavá i díky tomu, že o titul nebojoval suverénně jen jeden tým. To se ale od nové sezony může změnit. Vysočina Gladiators přijde o svého rivala v podobě Prague Lions.

Mistr posledního ročníku Snapbacks ligy totiž míří mnohem výše. V pátek Lions oznámili, že se přesouvají do kontinentální soutěže ELF, která navazuje na tradici bývalé ligy NFL Europe. Jedná se o soutěž, která vznikla předloni, přičemž svou kvalitou je v Evropě na špici.

Trenér Lions Zach Harrod věří, že se tímto krokem posunou nejen jeho svěřenci, ale celý americký fotbal v České republice. Pro Pražany to pak znamená přesun z amatérské roviny do profesionální.

„Naším cílem je se v této lize stabilizovat, získat zkušenosti a dříve či později zabojovat o titul,“ cituje Harroda server iSport. Ten mimo jiné věří, že je to příležitost dostat se do slavné NFL. Ostatně právě se slavnou ligou ELF spolupracuje a na základě této spolupráce se vyvíjí.

Lions pak nejsou jediným nováčkem v ELF. V minulé sezoně hrálo soutěž 12 týmů, v té nové jich bude hned 18.

Harrod prozradil, že komunikace s evropskou superligou trvala několik měsíců. Zájem o tento krok měli i partneři klubu. To však znamená, že Pražané budou muset výrazně navýšit rozpočet, a to o několik stovek tisíc eur.

Cílem je setrvání na stadionu Viktorie Žižkov, kde jsou Lions doma. A důvod, proč do toho pražský celek vůbec šel? „Nabídky, které naši hráči dostávají z týmů ELF i AFL. Láká je vyšší soutěž. Nechceme být zastávka po cestě, ale konečná stanice,“ říká Harrod, jenž považuje ELF za třetí nejlepší ligu na světě.

Zdroj: Prague Lions, iSport, Augsburger Allgemeine

Pokračovat ve čtení

Ostatní

Ztracené Gabriele Soukalové zachránila život výborná fyzička získaná z biatlonu a silný hlas

Zřejmě nejdramatičtější chvíle svého života má za sebou bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová. Se svým partnerem Milošem a dcerkou Izabelou si udělala hezkou dovolenou ve vysokohorském letovisku v italském Livignu. Jeden den odpoledne si však vyrazila sama na cyklistickou vyjížďku a šlo jí doslova o holý život.

Publikováno

dne

Zřejmě nejdramatičtější chvíle svého života má za sebou bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová. Se svým partnerem Milošem a dcerkou Izabelou si udělala hezkou dovolenou ve vysokohorském letovisku v italském Livignu. Jeden den odpoledne si však vyrazila sama na cyklistickou vyjížďku a šlo jí doslova o holý život.

Na cestě zpátky do hotelu musela Gabriela Soukalová zdolávat nečekanou překážku. V jednom místě byla přerušená cesta, protože se tam strhla celá stráň. Někdejší biatlonistka musela vynaložit velké úsilí, aby překážku zdolala.

Dostala se přitom do míst, kde musela kolo nechat a ke svým nejbližším se chtěla vrátit pěšky. Ztratila však přitom orientaci. Komplikací bylo, že Soukalové se navíc vybila baterka mobilu kvůli nepřetržitému využívání GPS a nemohla si přivolat pomoc. Noc se nezadržitelně blížila a bývalé české reprezentantce bylo s ubíhajícím časem jasné, že noc stráví venku.

Gabriela Soukalová uvízla v oblasti jezer Cancano ve výšce 2270 metrů nad mořem. Teplota v noci dosahovala hodnoty osm stupňů pod bodem mrazu! Přítel Miloš na hotelu pochopitelně trnul strachy, protože již věděl, že jeho přítelkyně se nachází v nesnázích, její telefon ale nefungoval.

Největší strach měla Gabriela Soukalová z medvědů

Soukalová měla největší strach z divoké zvěře, zejména z medvědů. „Takže jsem si tam našla místo v závětří a vylezla jsem kvůli zvěři výš nad břeh. Snažila jsem se i pomocí cvičení, abych neztrácela tělesnou teplotu, abych v tom mrazu byla schopná přežít,“ citoval českou sportovkyni Blesk.

Usnutí v mrazivé noci by mělo pro Gabrielu fatální následky, proto musela neustále cvičit. Ráno se třiatřicetiletá dvojnásobná mistryně světa vydala dál, už ale nikoliv po cestě. Došlo jí, že jediná záchrana pro ni bude vylézt několik set metrů po skále nad údolím, aby jí našel vrtulník.

„Oni mě ale hledali na jiných místech, než kde jsem se vyskytovala. Říkala jsem si, že to snad je osud, že si mě tam ty hory chtějí nechat, ale jsem ráda, že mám za sebou tolik let tréninku a takovou fyzičku, protože jinak by to bylo hodně náročný všechny ty zkoušky zvládnout,“ popsala dramatické okamžiky Gabriela Soukalová.

Sportovkyni nakonec zachránilo její volání o pomoc, které naštěstí zaslechl turista, jenž přivolal pomoc. Přivolaní záchranáři nemohli uvěřit, do jaké výšky turistka z České republiky vylezla, aby si zachránila život. „Když jsem se pak mohla obejmout s přítelem a hlavně se svoji maličkou, byl to asi nejhezčí okamžik v mém životě,“ popsala své pocity Gabriela Soukalová.

Zdroj: La provincia di Sondrio, Blesk

Pokračovat ve čtení

Fotbal

Anglický hráč roku? Bukayo Saka neskrýval překvapení

Fanoušci Albionu zvolili anglického hráče sezony 2021/22. Stal se jím mladý fotbalista z Arsenalu, Bukayo Saka. Teprve jednadvacetiletý křídelník byl při předávání ceny zaskočený. Jak reagoval na prestižní ocenění?

Publikováno

dne

Fanoušci Albionu zvolili anglického hráče sezony 2021/22. Stal se jím mladý fotbalista z Arsenalu, Bukayo Saka. Teprve jednadvacetiletý křídelník byl při předávání ceny zaskočený. Jak reagoval na prestižní ocenění?

Bukyao Saka se vyšvihl především v posledních dvou sezonách, kdy patřil k nepostradatelným fotbalistům Gunners a stal se dvakrát po sobě v Arsenalu hráčem roku. Na své výkony navázal i na reprezentační úrovni.

Během roku nasbíral za Anglii devět startů, ve kterých se mu podařilo třikrát gólově prosadit. Stal se i hráčem zápasu při domácí výhře 4:0 nad Andorrou.

Za své výkony byl odměněn cenou fanoušků pro nejlepšího anglického hráče roku. V anketě porazil druhého Declana Rice z West Hamu či například kapitána Anglie Harryho Kanea, kterému patřilo třetí místo.

Trofej předali jednadvacetiletému hráčovi mladí fotbalisté a fotbalistky během tiskové konference. „Toto jsem opravdu nečekal, je mi ctí. Jsem moc šťastný, ani to nedokážu vyjádřit slovy,“ neskrýval překvapení nad obdrženou cenou Saka.

Na otázku, jaké je to hrát za Anglii, odpověděl následovně: „Je to opravdu speciální. Existuje mnoho fotbalistů, kteří hrají za ostatní kluby a je složité se dostat do výběru vaší země. Hrát za národní tým je velká čest.“

Saka se zapsal do historie, protože cenu obdržel jako první hráč Arsenalu od roku 2003, tedy od začátku jejího udělovaní. Bude právě mladý záložník tahounem reprezentace Anglie na nadcházejícím mistrovství světa?

Zdroje: Talksport, Twitter

Pokračovat ve čtení

Oblíbené