Spojte se s námi


Hokej

Vrátí se Jaromír Jágr do NHL? Je o něj zájem, píší v Americe. Sám tento krok nedávno naznačil

Jaromír Jágr aktuálně řeší nepříjemné starosti. Jeho Kladno totiž bylo nejhorším týmem základní části extraligy a čeká jej baráž o udržení. Sama legenda českého hokeje je pod palbou kritiky ze strany fanoušků, mimo to je spojována s návratem do zámoří.

Publikováno

dne

Jaromír Jágr aktuálně řeší nepříjemné starosti. Jeho Kladno totiž bylo nejhorším týmem základní části extraligy a čeká jej baráž o udržení. Sama legenda českého hokeje je pod palbou kritiky ze strany fanoušků, mimo to je spojována s návratem do zámoří.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Většinovým vlastníkem kladenských Rytířů je Jaromír Jágr už od roku 2011. Když se vedení v klubu ujal, měl jasné cíle a plány. Chtěl středočeskému klubu vrátit zašlou slávu. Že by se mu to ale povedlo, to se úplně říci nedá.

Tým strávil od té doby několik sezon v první lize, mimo to se ani v předkole play-off extraligy neobjevil už od roku 2014. Poslední ročníky patří Kladno suverénně mezi nejhorší celky nejvyšší soutěže a letos tomu není jinak.

Čím dál více tak hokejová veřejnost řeší, že Jaromír Jágr pošlapává svůj odkaz legendy. Ostatně tomu některými svými vyjádření příliš nepomáhá. Fanoušci Rytířů si začínají ve velkém přát, aby opustil vlastnické struktury klubu.

Když nedávno zamířil do Pittsburghu, kde tamní Penguins vyřadili jeho dres s číslem 68, zase fanouškům připomněl svou velikost. Přesto to minimálně příznivce Kladna nepřesvědčilo, že by měl klub dále vést. O to více je musí těšit nejnovější spekulace. O legendu je totiž v zámoří zájem.

Vrátí se Jaromír Jágr do NHL?

I ve svých 51 letech Jaromír Jágr nastoupil k několika zápasům Tipsport extraligy. V této sezoně zvládl 15 utkání, připsal si čtyři asistence. Ani to však Rytířům nepomohlo k tomu, aby se odlepili ode dna tabulky. Čeká je tak baráž o udržení.

Co bude dál? Dost možná uvidíme v příští sezoně Kladno v nižší soutěži, dost možná už v ní nejproduktivnější Evropan v historii NHL nebude nastupovat v roli hráče, možná ani nebude vlastníkem Rytířů.

Americký novinář Josh Yohe ze serveru The Athletic totiž prozradil, že je o hvězdu zájem v NHL: „Penguins chtějí, aby se Jaromír Jágr stal členem vedení organizace.“

„Nejsem si jistý, v jaké roli by ho rádi viděli, ale chtějí z něj získat co nejvíce,“ dodal Yohe, který mimochodem podotkl, že čím více by se Jaromír Jágr do vedení v organizaci zapojil, tím spokojenější v Pittsburghu budou.

Legenda českého hokeje navíc při návštěvě Pittsburghu strávila hodně času s prezidentem a generálním manažerem Penguins Kylem Dubasem, který tak mohl zjišťovat, jestli má slavná 68 o připojení k organizaci vůbec zájem.

Sám Jaromír Jágr nicméně po návratu z USA prozradil, že se něco takového může brzy skutečně stát: „Nechci předbíhat. Mám na Kladně jistou zodpovědnost. Až vyřeším vše tady, tak se můžu začít ubírat jiným směrem.“

Zdroj: The Athletic, NHL, The Hockey News

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.